+90 850 224 31 63

Topselvi Mahallesi, Kubilay Cd. No:66, 34873 Kartal İstanbul, TürkiyeDeva Endüstriyel Mutfak Hizmetleri Ltd., İstanbul’da 10 yıldan fazla tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarının servis bakım ve onarım hizmetleriniz vermiş olmaktan gurur duyuyor. Aile tarafından kurulan ve işletilen Deva Endüstriyel , 10 yıldır, yerel restoranlar, okullar, hastaneler vb. Tarafından ihtiyaç duyulan ticari ve kurumsal mutfak ekipmanları bakım, servis ve onarımlarını sağlamıştır.

Dürüstlük, Deva Endüstriyel Mutfak Hizmetleri Ltd.’deki en önemli ürünümüzdür. Bu nedenle, işimiz bu kadar uzun süredir devam etmektedir. Müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimizi yenilerken, yenilerini de ağırlıyoruz;

Deva Endüstriyel Mutfak Profesyonel endüstriyel mutfak projelendirilmesi, kurulumu satışı ve servis hizmetleri, yedek parça temini konusunda hizmet vermektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz çeşitli ürün gruplarına ait markalarımızın yanı sıra dünya çapında konusunda deneyimli ve tanınmış pek endüstriyel mutfak firma markalarının Türkiye’de distribütörlüğünü yapmaktadır.

Deva Endüstriyel Mutfak, bakım, onarım servis ve endüstriyel yedek parçalar için tek elden bir mağazadır. Piyasadaki en deneyimli ve uzman teknisyenlere ve sistemlere sahibiz. Büyük ya da küçük, pişirme ya da soğutma gibi neredeyse her türlü ticari mutfak ekipmanlarında servis hizmeti olarak uzman olmaya gayret gösteriyoruz.

Firmanızın Endüstriyel Mutfak Servis İhtiyaçlarınızı karşılamak ve mutfağını en iyi çalışma düzeni içinde tutmak için Aylık, Yıllık periyotlarda müşterilerimize koruyucu bakım programları sunuyoruz. Kurumlardan zincire, bağımsız restoranlara kadar geniş ve farklı bir müşteri tabanına hizmet ediyoruz.

Bilgili personelimiz, gerekli parçaların giderilmesine ve tanımlanmasına sizlere yardımcı olabilir. Gıda servis ekipmanları için geniş bir parça envanter stoklarımızda. Birçok ekipman üreticisi için yetkili parça distribütörü ve garanti servis sağlayıcısıyız.

Güvenilir, esnek ve hızlı hizmet için kurulmuş bir üne sahibiz. Müşterilerimizi 7 gün 24 saat karşılamak ve mutfaklarından maksimum performans almak için gayret gösteriyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 224 31 63
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 23 km
AdresTopselvi Mahallesi, Kubilay Cd. No:66, 34873 Kartal İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.