Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Dış Tic.Ltd. Şti.

Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Dış Tic.Ltd. Şti.

Terazidere Mahallesi Davutpaşa Çifte havuzlar Caddesi No: 36/6 Bayrampaşa / İSTANBUL
1,526 görüntüleme

Firmamız, alüminyum profil ve bağlantı ekipmanları üretmektedir.

Çalışma hayatına 1994 yılında başlayan firmamız Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Tic. Ltd. Şti. çeşitli sektörlere kesme, sıvama ve prograsif kalıpların yapımı ile ismini duyurarak 1998 yılından itibaren imalat ve yedek parça üretim çalışmalarında tecrübe ve birikimlerini geliştirmiştir.

2002 yılından sonra konveyör ve otomasyon sistemleri ile ilgili Endüstriyel ürünler alanında Alüminyum Sigma Profiller, bağlantı elemanları ve aksesuarlarının üretimlerine başlamıştır. Daha önce yurtdışından getirilen üretimi yapılamayan bir çok ekipmanın üretimini gerçekleştirerek, ulusal iş gücümüze önemli kazanımlar sağlamıştır.

2006 yılından itibaren Doğrusal Hareket Sistemleri ve çok eksenli hareket üniteleri ile ilgili çalışmalara yönelip Dünya klasmanındaki teknolojik sistemlerin yapımını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirmiştir. Günümüzde gelişen süreçte görülmektedir ki üretim ve imalat sanayinde en ileri teknolojik sistemler ile yeni geliştirilen ürünler kullanılarak hem kalite hem de hız konusunda büyük bir yarış yapılmaktadır.

Doğuş Kalıp olarak seri üretimlerde kullanılan, mekatronik ve otomasyon teknolojisi uygulamaları ile bu alandaki malzemelerin; üretim ve ar-ge faaliyetlerini yaparak bu yarışta ülkemizin de yer almasında katkıda bulunmaktan dolayı kıvanç duymaktayız.

Sektörümüzün ihtiyacı olan sistem ve ekipmanların imalatını gerçekleştirmek üzere genişleyen kadromuz ve alt yapımız ile bu alanda çalışmalarımızı yoğunlaştırmayı hedef seçtik. Her geçen gün artan ürün portföyümüz ile teknik alanlarda faaliyet gösteren birçok üretici firmaya partnerlik yapmaktayız.
Son yıllarda şube ve bayileşme süreçlerini tamamlayıp ülkemizin birçok bölgesinde hizmet veren Doğuş Kalıp’ın yurt dışı pazarlarına açılma çalışmaları devam etmektedir.

Kobileri yenilikçi düşünce ve uygulamalara teşvik ettiren bu tür yarışmalar, dünya üzerinde gelişen ve çok hızlı bir şekilde ilerleyen teknolojiyi daha yakından takip etme ve hatta önüne geçme çalışmalarında da teşvik edici olmaktadır.

Bu türlü organizasyonların ülkemizin değişik alanlarda teknolojide öncülük yapabilecek ilklere imza atmasında fayda sağlayacağı görüşündeyiz.

Üreticiye ve tüketiciye farklı bir bakış açısı ile farkındalık yaratma duygusunu kazandırmak için düzenlenen bu proje için İstanbul Ticaret Odasına teşekkürlerimizi sunar, bu türlü çalışmaların devamlılığını temenni ederiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.