+90 312 3549227

Yıldızevler Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı 54 A, 06550 Çankaya/Ankara, TürkiyeDPE GRUP, 55’den fazla ülkede Enerji, İnşaat, Savunma Sanayi ve Uluslararası Ticaret üzerine faaliyet gösteren grup şirketler topluluğumuz, uluslararası uzman kadrosuyla, çalışmalar yaptığımız ülkelerde uygulama, proje -ürün çözümleri yanısıra danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Devamlılık
1964’den beri zor proje ve hizmetler üstlenip, kendimizi sürekli geliştirip dünya standartlarında iş yapmayı amaçladık. Dün buradaydık,bugün burdayız,yarın da burada olacağız.Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımız ile sağlam ve sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz.

DPE Plaza

Deneyimli Çalışan Gücü & Stratejik İnsan Kaynağı Yönetimi

Çok uluslu şirketimizde çalışanlarımız müşterilerimize kendi ülkelerinde alabilecekleri hizmetin aynısını kendi ana dillerinde sunmak için çalışıyoruz.
Kendini işine adamış, teknoloji ve çözüm odaklı mühendis kadromuz ile projelerinize çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Kalite Anlayışında Dünya standartları
Projelerimizi ve tedariklerimizi yaparken uluslararası kalite standartlarından ve müşteri isteklerinden ödün vermeden işimizi yapıyoruz.

Güvenlik
Tüm çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ülkemiz ve çalışmalar yaptığımız ülkelerin standartlarına uygun şekilde yürütüyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 3549227
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 352 km
AdresYıldızevler Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı 54 A, 06550 Çankaya/Ankara, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.