+90 352 311 37 95

OSB 15. cadde no:7 KayseriDeğerli Müşterimiz

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar toplam kalite anlayışını benimsemiş her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Sadece ürünü satana kadar değil, her zaman malımızın arkasında dimdik durmuşuzdur. Biz bu gücü ürünlerimizin kalitesine olan güvenimizden ürettiği her ürünü kendi, kullanacak gibi üreten personelemizden alıyoruz. Temel amaç, ürün kalitesinden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmektir. “EFEM MASA SANDALYE”’ı farklı kılan en önemli unsur kullanılan hammaddelerin kalitesidir.

EFEM MASA SANDALYE, takip ettiği dürüst, üretken , inançlı ve güven içeren sağlam politikası sonucu ,şu an yurt dışında 4 noktaya ihracat yapan,Türkiye genelinde 100’ü aşkın noktada hizmet veren bir firma konumuna gelmiştir.

Müşteri beklentilerine etkin bir biçimde cevap vermek adına, yüzlerce hammadde ve malzemeyi özenle seçip, kalite standartlarına azami ölçüde sadık kalarak, ürettiğimiz EFEM MASA SANDALYE ürünleri, kalitesiyle ve dayanıklılıyla ün yapmıştır.

EFEM MASA SANDALYE, misyon ve ilkeleri ile gün geçtikçe daha fazla eve misafir olmaya devam edecektir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 352 311 37 95
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKayseri
Mesafe: 601 km
AdresOSB 15. cadde no:7 Kayseri
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.