+90 232 520 34 53

Fırat Mahallesi 289/65 sokak no:1 BUCA İZMİR


egesan.png

Egesan Kepenk Otomasyon Sistemleri 10 yılı aşan faliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Uzman kadroya sahip olan şirketimiz; İstanbul içi 24 saat kepenk tamir, panjur tamir ve bariyer montaj hizmeti sunmaktadır.

İzmir’de 7/24 Acil kepenk servisi ve tamiri hizmetimiz ile rakiplerimizden daima bir adım öndeyiz. Kepenk sıkışması, kepenk motoru arızaları, kepenk kumandası arızaları, kepenk alıcı kart arızaları gibi acil müdahale gerektiren servis hizmetlerine uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede en uygun fiyatlarla yanıt veriyoruz.

VİZYON – MİSYON

Benimsediğimiz “Müşteri Memnuniyeti Esastır” sloganı çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerinde müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. 10 yıllık bir işletme olmamıza rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kepenk sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İŞ POLİTİKAMIZ

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Egesankepenk, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla…


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 520 34 53
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 332 km
AdresFırat Mahallesi 289/65 sokak no:1 BUCA İZMİR
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.