Element Bilgisayar

Element Bilgisayar

Özlüce Mahallesi, Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi
710 görüntüleme

Element Bilgisayar olarak 1990`lı yılların başlarından itibaren Kamu sektörüne hizmet vermekte olan kurucu ortaklarının birlikteliği ile 2000 yılının Ocak ayında Element Bilgisayar faaliyete geçti. Kamu kurumlarına yönelik yazılımlarımızla hızla büyümeye başlayan Element Bilgisayar gün geçtikçe daha da büyüyerek, yeni yazlımlar geliştirerek emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Element bilgisayar olarak başlıca yazılımlarımız ERP yazılımları Süreç tabanlı olarak geliştirilen yeni nesil uygulamalarımızı içeriyor. Kurumsal Yönetim Bilgi Sistemleri mevzuatlara uygun olarak geliştirilen Kurumsal Kaynak Planlama yazılımlarımızla yeni nesil çözümlere hazır durumdayız. Origami Report iş Zekası Yazılım Geliştirme Aracı ile de işletmenizin kullanmakta olduğu (ERP,CRM,B2B,B2C vs.) sistemlerin çeşitli veri kaynaklarına (Oracle,SQL,Mysql,Postgre vs.) erişimi sağlanarak hazır sorgulardan ve geliştirdiğimiz sorgulama asistanıyla birlikte dinamik form yapısıyla verileriniz şaşırılacak derecedeki görsellere dönüşür.

İnsan Kaynakları Özlük ve Maaş Takip Sistemleri ile de Memur, İşçi, sözleşmeli, hizmet alım personeli ve diğer personellerinin özlük bilgilerini ve maaş bordrosu hazırlamak için geliştirilen ERP 100% entegrasyonla çalışan maaş takip yazılımı ile özlük işleriniz tamamen web tabanlı bir sistemle çalışır hale gelecektir.

Hizmet Alım Hakediş Takip Sistemi ise Tüm Hakediş Evraklarınızın otomatik olarak oluştuğu, aynı zamanda çalışan personelin her türlü bilgisine erişebildiğiniz bir sistemdir. Elektronik Belge Yönetim Sistemi ile Evrak Takip İşlemleriniz Web servis alt yapısıyla diğer Kurumsal Kaynak Yazılımlarınızla entegre edilebilecek bir dijital arşiv yazılımıdır. Stratejik Plan ve Performans Esaslı Bütçeleme sistemimiz Stratejik Planlarınıza sadece kitapçıklarınızda olduğu kadar değil tüm süreci yönetebilecek kadar hakim olabileceksiniz.

Mobil Depo Takip Yazılımımız ile depo yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Depolarınızda depo stok takibi Taşınır Mal Takip ve Analitik Bütçe Muhasebe yazılımları ile tam bir entegrasyon sağlar. Depo Yönetimi uygulamalarının teknolojinin imkanları ile daha hızlı ve kolay gerçekleşmesini sağlıyor.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.