Else Holding
tren

Else Holding

Çobançeşme Nish Avlusu, Çobançeşme, Sanayi Cd., 34196 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye

1975 yılındaki ilk kuruluşumuz olan ELSE Elektrik ile iş dünyasına giren firmamız, elektrik-elektronik sektöründe dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü yaparak gelişen teknoloji doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini geliştirerek özelikle güç elektroniği konusunda müşterilerine çözüm odaklı hizmet vermektedir.

1993 yılında pamuk ipliği üretimi yapan tesisin üretime başlaması ile hem tekstil hem de üretim sektörüne adım atılmış oldu. Çorlu’da 42.000 m² kapalı alan olmak üzere 80.000 m² açık alan üzerine kurulu fabrikada ürettiği open-end ve ring ipliklerini başta Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ihraç etmeye başlamıştır. Günlük 15 ton kapasiteli iplik üretimini, örgü tesisi ve son olarak 2007 yılında faaliyete geçen tamamen otomasyonlu günlük 10 ton kapasiteli iplik boya tesisi takip etmiştir.

2018 yılında ELSE olarak dünyadaki bu gelişime ayak uydurmak ve tekstil sektöründeki birikimimizi değerlendirmek amacı ile mevcut Çorlu fabrikamızı en son teknolojiye sahip rejenere elyaf ve iplik üretim tesisine çevirdik.

Aylık 700 ton elyaf ve 800 ton renkli iplik üretimi olan tesisimiz 2018 Mayıs ayında tam kapasite olarak üretime başlamıştır.

Üretimimizin %70 i Avrupa, Güney Amerika, Afrika ülkeleri ve Rusya başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir. Kalan %30 üretim ise iç piyasa taleplerine cevap vermektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.