Emin Plastik Metal San ve Tic.ltd.şti

Emin Plastik Metal San ve Tic.ltd.şti

21. Caddesi, 27060 Başpınar OSB/Gaziantep, Türkei
1,666 görüntüleme

Emin Plast Metal San.Tic.Ltd.Şti. Plastik sektörün de 15 yıllık deneyimli ve tecrübeli kodrosuyla 2013 yılında Gaziantep 3.Organize Sanayi Bölgesi’nde 3000 m2 kapalı alan üzerinde kurulmuştur. Emin Plastik rotasyon kalıplama (rotational moulding) teknolojisi kullanarak İthal polietilen (PE) malzemeden plastik ürünler üretmektedir.

Özellikle Tekstil, kimya ve gıda sektörlerine yönelik olarak çalışan Emin Plastik, 100 litreden başlayarak 25.000 litreye kadar farklı hacim, boyut, şekil ve renklerde polietilen mamüller üretmektedir.

Emin Plastik’in ürün portföyü arasında;
Tekstil sektörüne yönelik : Silindir boyahane arabaları, Kare ve dikdörtgen tekstil arabaları, telef kovaları, kops kutuları, halat boyama kovaları (denim tesisleri için), Bobin masura arabaları, cer ve iplik kovaları, cağallık kovaları vb…
Kimya sektörüne yönelik : Mikserli karıştırıcılı tanklar, Konik dinlendirme tankları, Asit tankları (Nitrik asit-kostik-lapsa- lateks (tutkal)-sülfirik asit-Hidrojen peroksit-hipoklorik asit- asetik asit vb.)-Asit taşıma tankları-Serpantinli ısıtmalı tankalar ve özel üretim tankları, Adblue tankları.
Gıda sektörüne yönelik : Su depoları, zeytinyağı, meyve suyu, şalgam, süt, turşu vs) saklama ve taşıma depoları, salamura tanklar, Glikoz-fruktoz tankları, zeytin salamura depoları vb…
Diğer Sektörlere yönelik : Zirai ilaçlama tankları, septik tanklar, kamyon ve tır çamurlukları, paletler, çöp kovaları, geri dönüşüm kutuları, yol ve su bariyerleri, benzin istasyonları için sumplar, mazot depoları, buzağı kulübeleri, IBC tanklar, deniz dubaları, oyun grupları, gibi ürünler bulunmaktadır.

Emin Plastik Bünyesinde bulundurduğu makine parkuruyla; Kendi kalıplarının üretimini ve müşterilerden gelen özel kalıp isteklerine cevap verebilecek konumdadır. Ürünlerde kullanılan metal konstrüksiyon ve diğer özel imalatlarıda yapacak kapasitededir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.