Emre Panel Soğutma Isıtma İnşaat Taah. San. Tic. Ltd. Şti.

Deri Osb Mh. Salamura Sk. İstanbul Deri Osb No:21-22-23 Tuzla - İSTANBUL
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Soğuk Hava Depoları ve Soğutma Cihazları İçin Aradığınız İsim: Emre Panel

Emre Panel soğuk hava depo çözümleri üzerine geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetleri ile sektöre yön veren firmalar arasında yer alıyor. İnsan ve çevre sağlığına duyarlı adımları ile daha iyi bir dünyayı hedefleyen firmamız aynı zamanda sunduğu kalite ile insanların her zaman planladıkları çözümleri elde etmesini sağlıyor. Soğuk oda panelleri, soğuk oda kapıları, soğutma cihazları, soğuk hava depoları ile ilgili sağlık ve kalite standartlarına uygun çözümler sunan firmamız bu ürünlerin insan sağlığı için oldukça önemli alanlarla kullanıldığının bilinciyle hizmet veriyor.

İnsan ve Doğa Dostu Çözümler

Emre Panel sunduğu tüm soğutma sistemleri doğa ve insan dostudur. Sistemlerimiz özellikle gıda ve sağlık alanında çok sık tercih edildiğinden dolayı insanlarla temas eden ürünlerin korunmasını sağlayan tüm sistemlerinizde kaliteyi odak noktasında tutmaktadır. A++ enerji tasarrufuna sahip soğutma sistemleri ile hem bütçe hem de doğa dostu çözümler sunan Emre Panel enerji tasarrufu açısından da iyi düzeyde geliştirilmiş ürünler sunmaktadır. Soğuk hava depoları ve soğuk oda panelleri ile her ürünün maksimum sürede taze kalmasını ve özelliğini korumasını hedefleyen firmamız son teknolojiyi takip eden dinamik ekibiyle her zaman en iyiyi sunmaktadır. Her mevsimde taze ve sağlıklı besinlere sahip olmak, yaptığınız çalışmaların uygun ortam şartlarında saklanmasını sağlamak veya aşı gibi bozulabilir ilaçları korumak amacıyla Emre Panel’in kaliteli ürün ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kalite Standartlarında Çözümler

Emre Panel sektörün dinamiklerine yön veren, hizmet ve ürün kalitesini her zaman yükselten bir iş modeli ile insanların her zaman en iyiyi almasını sağlıyor. Sektörüne yön verebilmek için ihtiyaç duyduğu her geliştirmeye sahip olan firmamız uluslararası geçerliliğe sahip soğuk hava depo standartlarına sahiptir. Soğuk oda panelleri ve soğuk oda depoları için gereken TSE şartlarına uygun sağlamaktadır. TSE-HYO Hizmet Yeterlilik Belgesi, GOST R Uygunluk Sertifikası, UKR-Sepro Sertifikası, TUV-Amonyaklı Evaporatörler, ISO – 14001 Sertifikası, ISO – 9001 Sertifikası, ISO – 18001 Sertifikası sertifikalarına sahip olan firmamız her zaman en yetkin hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Soğutma sistemleri ve soğutma cihazları ile ilgili geliştirdiği standartlar ile kaliteyi her zaman en üst seviyede tutan Emre Panel her ihtiyacı aynı özveriyle karşılamanın gururuyla hizmet vermektedir.

Anahtar Kelimeler
Video
Konum