Eskişehir Can Soğutma

Uluönder Mahallesi, İsmet İnönü-2 Caddesi No:91, 26190 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

Eskişehir Can Soğutma, babadan oğula soğutma hizmeti sunan ve Eskişehir’de köklü soğutma hizmeti veren bir firmadır. Soğutma alanlarında senelerin verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile Eskişehir Soğutma Servisi olarak hizmet veren firmamız, Soğutmaya ihtiyaç duyulan her alanda soğutucu gruplarının tamir montaj ve periyodik bakımları ile sizlerin yanında ve hizmetinde olarak çalışan bir firmadır.

Sütlük, Soğuk Hava Depoları, Sanayi Dolapları, Kasap Dolapları, Chiller Soğutma Grupları Endüstriyel Soğutucular ve Pastane dolapları … gibi en küçüğünden en büyüğüne kadar tüm soğutucular için kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamız Eskişehir ve tüm mahalleleri genelinde konusunda uzman ve eğitimli ekibi ile en iyi soğutma arıza tamir bakım servisi olmayı kendine misyon olarak edinmiş bir firmadır.

Günümüzde birçok alanda soğutma sistemi kurulumu tamir ve montajı yapan firmamız sürekli yeniliğe açık olup zaman içerisinde çağın gerektirdiği uygulamalar ile kendini geliştirerek Eskişehir’de soğutmaya duyulan ihtiyaca göre müşterileri için kaliteli soğutma servis hizmetleri sunmakta ve sunmaya devam etmektedir…


Facebook
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle