+90 212 8758115

Barış Mh., 1. Caddesi, 34540 Beylikdüzü/İstanbul İli, Türkiye1994 yılında “ Kalitenin ucuz adresi” sloganı ile doğal taş üretim sektörüne giren Esra İnşaat Madencilik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi de kendine belirlediği bu misyonun vaat ettiklerini günümüze kadar gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam eder bir şekilde hazır spot mermer satışında bir numaraya oynamaya devam ediyor.

Firuzköy’de kurulan ve İstanbul’da hızla şubeleştikten sonra bugün ülkenin dört bir yanına hizmet eder hale gelen firma artık sadece bireysel müşterilerine değil inşaat firmaları ve PVC firmaları da dâhil birçok kurumsal adrese de en hızlı şekilde cevap verebilir durumdadır.

Önce 2001 yılında Afyon’da otuz bin metrekare açık alan üzerinde kurduğu tesis ile üretime başlayan sonra sırası ile 2003 yılında Muğla ve daha sonra 2007 yılında Antalya mermer ocağı işletme ruhsatlarını alarak üretime devam eden firma çıkardığı bu blok taşları Afyon tesislerinde işleyip kendi dağıtım ağları ile müşterilerine ulaştırdığı için de kalite ve uygun fiyat ikilisini aynı anda sunma başarısını gösteriyor.

Zengin topraklarımızın insanlığa en önemli armağanlarından biri kuşkusuz doğal taşlar. Günlük hayatın her alanında kullanılan ve sadece işlevsel açıdan değil görsel tatmin duygusunu da yaşatan doğal taşlar artık önemli bir dekorasyon unsuru olarak evlerimizde yerini almış durumdalar. Bu ihtiyaç ve değişimin de bilincinde olan firmamız 2012 yılında teknolojinin sunduğu en gelişmiş makineleri bünyesine katarak dekoratif doğal taş imalatını da gerçekleştirmeye başladı. Bu amaçla kurulan DOĞALTAŞÇIM & DOĞAL DEKOR markaları ile sektöre hızlı bir giriş yapan firma genç, dinamik ve uzman personeli, profesyonel hizmet ağı ve müşterilerine sunduğu sınırsız seçeneğe sahip ürün portföyü ile kısa sürede ülkenin dekoratif doğal taş imalatçıları arasında da liderliğe oynama başarısını göstermiştir.

Hem mermer ithalat hem de mermer ihracat alanında söz sahibi olan firmanın ürünleri sadece yurt içinde değil Türkmenistan, Azerbaycan, Romanya, Afrika , Arap Ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede de evleri süslemeye devam ediyor.
ESRTA MERMER & DOĞAL DEKOR & DOĞALTAŞCIMWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 8758115
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 27 km
AdresBarış Mh., 1. Caddesi, 34540 Beylikdüzü/İstanbul İli, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler             
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.