+90 216 5651584

Yunus Mh., Çarşı Caddesi 2-16, 34860 Kartal/İstanbul, TurkeyHakkımızda

FDM Mobilya 1992 yılından beri müşterilerine güvenilir hizmet sunan gün geçtikçe gelişen ve müşterilerinin mutluluğuna önem veren bir mobilya firmasıdır.

Kalite Politikamız

Mobilya malzemelerinde dünyanın sürekli değişen standartlarını yakalayan, güvenilir, kaliteli, yenilikçi hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti politikasıyla hareket etmek, kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimi ve gelişimi yönetmektir.

Vizyonumuz

Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri sadakatini kazanmak var olan müşteri ilişkilerinin kalıca olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

Misyonumuz

Mobilya imalatında müşterilerimize tam zamanında, dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 5651584
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 24 km
AdresYunus Mh., Çarşı Caddesi 2-16, 34860 Kartal/İstanbul, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler             
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.