+90 212 6180701

Yıldırım, Buğday Sokağı 58-60, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye


fenix-yangin-2.png

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri. Firmamız 2011 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar iş tecrübesini geliştirerek teknolojiyi yakından takip etmiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen teknolojik imkanları aynı hızda projelere katmak ve standartlara uygun üst düzey kalitede malzeme kullanarak beklentilerin üzerine çıkmak en önemli hedefi olmuştur.

Hareket noktası Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti olan Örnek Firma kurumsallaşma sürecinde bir şirket olup üstün teknoloji ve estetiğin büyük önem kazandığı günümüzde 2011 yılından bu zamana kadar bilgi birikim ve tecrübesinin ışığında üstün hizmet anlayışı dinamik kadrosuyla hayata geçirmeye devam etmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen FENİX YANGIN MÜHENDİSLİK & YANGIN SÖNDÜRME VE ALGILAMA SİSTEMLERİ, mühendislik dalında teknoloji uygulayan ve özel ürün üreten olarak kendi bünyesinde ölçülebilir kalite hedefleri, satış ve satış sonrası hizmet politikası, tasarım çalışmaları, proje ve sistem analizleri müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutacak şekilde profesyonel yöneticiler ve teknik ekibi ile titizlikle belirlenerek. FM 200 gazlı söndürme sistemleri .Davlumbaz Söndürme Sistemleri ” ENDÜSTRİYEL YANGIN GÜVENLİĞİ ve TEKNOLOJİK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ KURULUMLARI ve TAAHÜTLERİ ” Davlumbaz yangın söndürme sistemleri FM 200 gazlı yangın söndürme sistemleri alanında hizmet vermektedir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 6180701
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 10 km
AdresYıldırım, Buğday Sokağı 58-60, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler