Fuar Elektrik ve Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.

Fuar Elektrik ve Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.

Perpa Ticaret Merkezi B.Blok Kat.5 No.502, H. Rıfat Paşa, 34384 Şişli/İstanbul, Türkiye

Firmamız İstanbul’da tüm ilçelere Elektrik servis hizmeti ve Elektrik Malzeme satışı alanlarında hizmet vermektedir.

Fuar Elektrik, kuruluşundan itibaren elektrik servisi sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Dinamik bir ekiple 7/24 Acil Elektrik Servisi hizmetlerini sağlayan usta elektrikçi personelleriyle tüm ilçeler için en hızlı ve güvenilir şekilde kurumsal İstanbul Elektrik Servisi sağlamaktadır.

Müşterilerimizi doğru çözümlere yönlendirmek, gereksinimlerini doğru anlamak, talepleri taahhüt edilen süre içerisinde ve kalitede bir şekilde yerine getirmekte olan Fuar Elektrik gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda garantili elektrik servisi vermektedir.

Özellik Aydınlatma , Sunucu Odaları , Kablolama , Tava Montajı , Elektrik Panoları , Kanal Sistemleri , İnternet telefon adsl hattı bulma , Bahçe Aydınlatma , Bina Aydınlatma , Vitrin Aydınlatma , Avize Montajı , İp Kamera Sistemleri ve benzeri konularda Ev, Ofis, İş yeri , Bar , Restoran , Kafe , Bina , Apartman , Okul , Avm Mağaza , Kuyumcu gibi sektörlere en yakın elektrikçi olarak çok hızlı destek sağlamaktadır.

Ayrıca Tüyap Fuar Merkezi ve CNR Fuar Merkezinde gerçekleştirilen tüm etkinlikler için standlarında elektrik kurulumu , elektrik malzemeleri Pano , Sigorta , Lamba , Kablo , Aydınlatma , Led Aydınlatma , Seslendirme , Projeksiyon gibi ürünler için kiralama hizmeti vermektedir.

Bakırköy Ataköy Şirinevler Başakşehir Bağcılar Güneşli Bahçelievler Şişli en hızlı servis bölgelerimizdir.

Whatsapp üzerinden video ve fotoğraf göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.