+90 507 728 7379

Donanmacı Mahallesi 1721 Sokak Melek İş Hanı No 4/409 Karşıyaka / İZMİRİzmir’de profesyonel ve işini seven insanlardan oluşan dinamik bir ekiple çalışmak ister misiniz?

Gece Tasarım, İzmir’in en güzel semti Karşıyaka’da tasarım ve yazılım çalışmalarını sürdüren genç ve dinamik ekibiyle en iyi hizmeti müşterilerine sunmayı ilke edinmiş reklam ajansıdır. Web tasarım ve yazılım çalışmalarının yanında tüm kurumsal kimlik ve grafik tasarım çalışmalarını da yürüten Gece Tasarım, İzmir’deki güçlü reklam ajansları arasındaki yerini çoktan almıştır.

Kurumsal kimlik çalışmalarının yanında tüm kurumsal websitesi ve reklam çalışmalarınızı birlikte yürütebiliriz. İnternetten satış yapmak isteyen müşterilerimize özel e-ticaret yazılımımız olan Gece Store’u öneriyoruz. Siz tüm e-ticaret sitesi tasarımı ve yazılımını profesyonel ellere bırakırken, sadece internetten satacağınız ürünlere odaklanabilirsiniz. Sitenizde yer alacak tüm banner, içerik görsel tasarımlarını uzmanlarımız sizler için oluşturacaktır. İzmir’deki güçlü reklam ajansları arasında yer alan Gece Tasarım tüm grafik ve yazılım çalışmalarınızda sorunsuz ve çözüm odaklı olmayı hedefler.

İzmir reklam ajansı denilince ilk akla gelen ajanslardan biri olan Gece Tasarım, profesyonel ekibiyle hem tasarım hem de yazılım konusunda çözüm ortağınız olmak için sizleri bekliyor.

Çalışmalarımız hakkında merak ettiklerinizi ve daha fazlasını öğrenmek için Karşıyaka’daki ofisimize bir uğramanız yeterli, sizi bilgilendirmekten mutluluk duyarız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 507 728 7379
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 325 km
AdresDonanmacı Mahallesi 1721 Sokak Melek İş Hanı No 4/409 Karşıyaka / İZMİR
Sektör,
Anahtar Kelimeler               
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.