Gentaş İnş. Asansör Elektronik Müh.

Gentaş İnş. Asansör Elektronik Müh.

Gökkuşağı Mh., Gökkuşağı Caddesi No:67, 06105 Ankara/Ankara, Turkey

Gentaş inşaat Asansör olarak 36 yıllık tecrübemizle 24 saat ücretsiz arıza servisi sunmaktayız, asansör kontrol panoları- makine-motor ve her çeşit asansör malzemesi toptan ve perakende satışı, paket asansör satışı ve ithalat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

ASANSÖR MODERNİZASYONUNDAN NELER BEKLENİR ?
Önce Emniyetiniz Modernizasyon asansörünüze sadece estetik ve yenilik getirmekle kalmaz yeni güvenlik standartlarıyla Olası tehlikelerin önüne geçilerek yeni asansör direktiflerine uyumluluk sağlanır.

ESTETİK Asansörünüzün Görünümü
Binanızın en önemli temsilcisi olan asansörünüz, binanız ve kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır. En son kural ve direktiflere göre yapılmış şık bir kabin dizaynı ile çağrı düğmeleri ve gösterge panellerine kadar bütün aksesuar çeşitleri.

GENTAŞ İNŞ ASANSÖR tasarımında bütünleştirilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Asansörünüzün Performansı performans artırımları kullandığınız mevcut ünite ve ekipmanları mühendislerimiz tarafından incelenerek kullanıcıların istekleri doğrultusunda amaca uygun olarak yapılabilir.

Ürün yelpazemizdeki ürünler Türk ve Avrupa menşeilidir. Gerek küçük, gerekse büyük tüm projelerimizde CE, TSE, kalite standartlarına uygun ürünler kullanmakta ve aynı kalitede hizmet sunmaktayız. Eğitimli ve tecrübeli ekibimizle hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyarız.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.