+90 232 375 54 40

İzmir, Evka 3 Mahallesi, 4. Sanayi Sitesi, Bornova


geta-muhendislik.jpg

1997 yılında İzmir’de kurulan GETA MÜHENDİSLİK Makine Kimya Elektrik İnşaat Turizm Taahhüt İthalat ve İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. fan sektöründe 20 seneye yaklaşan tecrübeye sahip köklü bir firmadır.

GETA MÜHENDİSLİK, Duvar Tipi Aksiyal Fanlar (Duvar Tipi Aksiyal Aspiratörler) ile ismini duyurmuş daha sonra Kanal Tipi Aksiyal Fanlar(Kanal Tipi Aksiyal Aspiratörler), Radyal Fanlar (Radyal Vantilatörler) grubu içindeki Sık Kanatlı Radyal Fanlar, Seyrek Kanatlı Geriye EğimliRadyal Fanlar ve Malzeme Transfer Radyal Fanlarının üretimine başlamıştır. Son dönemde de gerçekleştirdiği yeni makine yatırımları ile Kare Çerçeveli Duvar Tipi Aksiyal Fanın, Küçükbaş-Büyükbaş Hayvan Havalandırma Fanının (Serinletme Fanı) ve Kümes Fanının seri imalatına geçilmiştir. Söz konusu bütün ürünlerde seri üretim yapılmakta olup, stoklu çalışılmaktadır.

Firmamız ayrıca farklı sektörlerde çeşitli amaçlarla kullanılan, ihtiyaca yönelik, istenilen değerlerde her türlü radyal fan ve aksiyel fan özel imalatını da gerçekleştirmektedir.

Pencere ve Mutfak Tipi Fan’larda ürün çeşitlerimiz arasında olup farklı özellikler ve ölçülerde olanları mevcuttur. Bunların yanı sıra GAMAK, VOLT, ELK ve SIEMENS marka elektrik motorlarının, YILMAZ marka redüktörlerin ve bunlara ait yedek parçaların satışı da yapılmaktadır.

GETA MÜHENDİSLİK olarak 20 seneye yakın süredir koruduğumuz kalitemiz, birikim ve itibarımız, yeni ve güncel teknolojilerle birleştiren dinamik bir yapı çerçevesinde senelerin bilgi ve birikimine sahip uzman kadromuzla, güncellenen ve tamamlanan kalite standartlarımız ve belgelerimizle sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 375 54 40
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 322 km
Adresİzmir, Evka 3 Mahallesi, 4. Sanayi Sitesi, Bornova
Sektör,
Anahtar Kelimeler