Güzelce Halı Yıkama

Güzelce Halı Yıkama

Altındağ, Samanyolu Caddesi, Ankara
889 görüntüleme

Firmamız 2000 yılında Tekstil ve Hizmet sektörüne hizmet amacı ile kurulmuş. Çağın gereklerine ayak uydurmak, müşterilerine daha kaliteli ve kapsamlı hizmet verebilmek adına şirketleşmiştir. Kuruluş tarihinden günümüze kadar saglam yapısı ve müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak hizmetlerine devam etmektedir.

Sınırsız hizmet anlayışımız ve teknolojinin en son ürün yelpazesiyle birleşen Güzelce Halı Yıkama’nın temel hedefi sizlere en mükemmel hizmeti vermek, daha temiz ve sağlıklı çalışma ortamı sunmaktır.

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulamaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nemin etkisiyle de, sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Bunların önlenmesi ve kalıcı bir temizlik için, halı yıkama esnasında çeşitli işlemlerden geçirilmesi gerekmektedir.

Her geçen gün artan tecrübesiyle, firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip, halının; hijyenik, kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.