Hanedan Kına Organizasyon

Hanedan Kına Organizasyon

Aydınlar, İsa Yalçın Sk. No:25, 06460 Çankaya/Ankara, Türkiye
1,025 görüntüleme

Kundak Grup bünyesinde 2007 yılında kurulan; başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veren, Osmanlı konseptini yöresel motiflerle birleştirerek, değişen yaşam tarzlarına uygun kına geceleri organize eden, dinamik, yenilikçi, işini seven ve sürekli geliştiren, alanında yüksek bir tecrübeye sahip kına organizasyon firmasıyız.

Kurulduğu günden bugüne; binlerce çiftin kına gecesi organizasyonunu gerçekleştiren Hanedan Kına Organizasyon Ekibi; kaliteden ödün vermeden, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hayal ettiğiniz kına gecelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

NELER YAPIYORUZ?

-Kına Gecesi Organizasyonu
-Sünnet Organizasyonu
-Mezuniyet Kınası Organizasyonu
-Söz ve Nişan Organizasyonu
-Süsleme Hizmeti
-Masa ve Sandalye Kiralama
-Bindallı ve Kaftan Kiralama
-Kına Kız Ekibi ve Dans Grupları
-Kına Tahtı ve Otağı Kiralama
-Hint Kınacısı
-Kahveci Güzeli
-Şerbetçi Güzeli
-Kına Malzemeleri Satışı
-Kına Masası ve Hediyelik Tasarımları
-Kına ve Nikah Şekeri Tasarımları
-Host,Hostes ve Garson Temini
-Mehteran Ekibi
-Ankara Seymen Ekibi
-Halk Oyunları Ekibi
-Kamera ve Fotoğraf Çekimi
-Ses ve Işık Sistemi Kiralama
-Orkestra ve DJ Hizmeti
-Palyaço ve Animasyon Ekibi

NEDEN HANEDANI TERCİH ETMELİSİNİZ?

* İlk Önceliğimiz % 100 Memnuniyetinizi Kazanmak
Hanedan Ailesi olarak en büyük önceliğimiz; siz değerli müşterilerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli ve unutulmaz bir kına gecesi organize ederek % 100 memnuniyetinizi kazanmaktır.

* Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmet Veriyoruz
Çünkü her işi kendimiz yapıyoruz. Hiçbir işimizde dışarıdan hizmet almıyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışıp, en kaliteli malzemeleri ve ekipmanları kullanıyoruz. Çünkü sizin referansınız ile yeni müşteriler kazanabileceğimizi biliyoruz.

* Geleneklerimizi Sürdürüyoruz
Her geçen gün modernleşen ve geleneklerimizin unutulmaya başlandığı günümüzde, kültürümüze sahip çıkarak, her organizasyonumuzda kınaya dair tüm adet ve geleneklerimizi eğlence ile birleştirerek uyguluyoruz.

* Kına Gecenizi A’dan Z’ye Planlıyoruz ve Yönetiyoruz
Başrolde yer aldığınız bu özel gecede, her ailemizin yaşadığı “Neyi,Ne Zaman,Nasıl Yapacağız?” telaşını aklınızdan kaldırıyor ve kına gecenizi başından sonuna kadar planlayıp, yönetiyoruz.

* Müşterisini Koruyan, Yasal Bir Firmayız
Yaptığı sözleşmeler ile müşterilerini hukuksal haklar ile koruyan, devletine ve yasalarına bağlı, yaptığı her işin vergisini ödeyen resmi bir firmayız.

“ HATIRLATMA: Günümüzde birçok organizasyon firması, resmi bir firma olmadan sektörde hizmet vermektedir. Devlet nezdinde resmi olmayan bir organizasyon firması ile yapacağınız sözleşmelerin geçersiz olduğunu, aksi bir durumda hukuksal olarak hiçbir hak talep edemeyeceğinizi hatırlatmak isteriz. Anlaşacağınız firmanın vergi levhasının olup olmadığını lütfen kontrol ediniz.”

Hanedan Kına Organizasyon, Kundak Grup Markasıdır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.