Hitit Eğitim Kurumları

Hitit Eğitim Kurumları

FEVZİ ÇAKMAK 1 SOK, NO:24 KAT:8 KIZILAY ANKARA
1,142 görüntüleme

Hitit Eğitim Kurumları, Yaklaşık 28 yıl önce Hitit Dershanesi’ nin eğitim hayatına başlamasıyla tohumlarını attı. 1997 yılında Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursları adı altında eğitim faaliyetlerini yürütmeye başladı. Daha sonraki zamanlarda bünyesine Kişisel Gelişim,Kariyer, Mesleki Eğitim ve Resim Kurslarını da katarak genişleme gerçekleştiren Hitit Kursları, 2008 yılı başında Hitit İnsan Kaynakları Ltd. Şti. tarafından satın alınarak, yeni vizyonu ve misyonu ile beraber Hitit Eğitim Kurumları olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Kuruculuğunu Volkan ÇELİK ‘in yaptığı kurum yeni vizyonuyla beraber, eğitim ve öğretim sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen bir yapıya sahiptir. Bir çok kurum ve kuruluşla ortaklaşa çalışmalar yürüten Hitit Eğitim Kurumları, bir çok dalda sertifikasyon programına sahip bir kuruluştur. Uluslararası sertifika programlarına sahip kurum bu konumda Ankara’da tektir.

Hitit Eğitim Kurumları, son dönemlerde yaptığı ataklarla sektöründe lider pozisyonda olmakla birlikte, kendi alanında Ankara’nın en çok öğrencisi olan kurumudur. Eğitim kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeden eğitim hayatına devam eden Hitit Eğitim Kurumları, sizlerinde destekleriyle her zaman en iyisi olmaya devam edecektir.

Faaliyet gösterdiği alanlar: Bilgisayar Kursları, Yabancı Dil Kursları, Resim Kursları, Muhasebe Kursları, Kariyer Gelişim Kursları, Sürücü Kursları.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.