Hüner Hediyelik Organizasyon

Hüner Hediyelik Organizasyon

Tepeköy, Hüseyin Yener Cd. No:17, 35860 Torbalı/İzmir, Türkiye
1,013 görüntüleme

İzmir Torbalı da hizmet veren Hüner hediyelik organizasyon, sektör içerisinde aranılan tüm hizmetleri tek çatı altında veren firmalardan birisidir. Firmamız İzmir geneli söz ve nişan organizasyonu, kına organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, açılış ve doğum günü organizasyonu gibi bir çok organizasyon hizmetleri ile kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız sadece organizasyon bazlı çalışmayıp bu tür organizasyonlarda dağıtmalık olarak kullanılan nikah hediyelikleri ve bebek magnetleri gibi bir çok hediyelik çeşidinin de imalatını gerçekleştirmektedir. Magnet gönderimlerini sadece İzmir bölgesine değil Türkiye başta olmak üzere Avrupa’nın bir çok ülkesine hızlı kargo seçenekleri ile göndermekteyiz.

En şık tasarımlara sahip mevlüt hediyelikleri ve sünnet magnetleri seçeneklerimizi kredi kartı veya havale gibi ödeme yöntemlerini yaparak en kısa süre de elde edebilirsiniz. Uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi misyon haline getirmiş firmamız telefon ve mail üzerinden 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.