+90 216 290 09 49

Ataşehir, Alpkaya Caddesi no :18


implex-makine-logo-bordo.jpg

Implex Makine Sanayi İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti., makine, kimya ve lojistik sektörüne uzun yıllar deneyimleri ile katkı sağlamış Türkiye’de yüksek katma değerli işlere imza atan girişimciler tarafından kurulan bir girişimdir.

Implex Makine merkez ofisi İstanbul’da olup , ürünlerini Çin Halk Cumhuriyeti’nde bulunan fabrikalarında son teknoloji ve en kaliteli şekilde üretmekte ve ürettirmektedir.

Ürünlerimiz tamamen doğaya zarar vermeyen ürünler olup moda ve keyfi sizlere en iyi şekilde sunmak için tasarlanmıştır. Bireysel kullanım alanlarının (Apartman Dairesi, Villa, Yazlık Ev, Dağ Evi, Ofisleriniz) yanı sıra ürünlerimiz Otel Projeleri, Restaurantlar, Cafeler, Halka Açık Alanlar, Kongreler, Davet Organizasyonları gibi birçok yerde tercih edilmektedir.

Implex Makine , başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere A.B.D., Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Dubai, Güney Afrika Cumhuriyeti gibi birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomimize de katkı sağlayan bir firmadır. Ve her geçen gün ülkemiz döviz girdisini arttrmak için daha verimli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Implex Makine olarak Misyonumuz; ana ürün grubumuz olan ve kendi patentli markamız olan Bio Şömine konusunda Türkiye ve Global pazarda yüksek oranda söz hakkı ve pazar payı sahibi olmaktır.

Implex Makine olarak Vizyonumuz; Türk ve Global pazardaki tüm potansiyel müşterilerimiz için uzun Ar-Ge ve seçimler sonucu elenen kalite ve estetiği buluşturan ürünlerimiz ile keyiflerine keyif katmak, insanın olduğu tüm açık ve kapalı alanlarda ürünlerimiz ile bulunabilmektir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 290 09 49
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 14 km
AdresAtaşehir, Alpkaya Caddesi no :18
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler