Ink Medya | Ankara Reklam Ajansı

Ink Medya | Ankara Reklam Ajansı

Türkiye/ankara/çankaya/Güzeltepe mh
1,170 görüntüleme

Ink Medya Reklam Ajansı firmamız sayesinde en güvenilir ve farklı projelerle siz değerli müşterilerimizin her türlü reklam, tanıtım ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız.

– Web sitesi tasarımı ve yazılımı
– Google seo Hizmetleri
– Logo ve kurumsal kimlik tasarımları(Kartvizit, Antetli Kağıt, Zarf vb.)
– Katalog Tasarımları (prestij katalogları, ürün katalogları vb)
– Afiş, billboard, tabela Tasarımları (outdoor ve indoor reklamcılık)
– Organizasyon
– Marka oluşturma ve Marka Danışmanlığı ve daha bir çok hizmet türlerini siz değerli müşterilerimiz için uygulamaktayız.

WEB SİTENİZ DÜNYAYA AÇILAN OFİSİNİZDİR!
BİR WEB SİTENİZ MUTLAKA OLMALI.PEKİ NASIL OLMALI?

Teknolojinin hızla ilerlemesi; internetin evlerimize, işyerlerimize ve cep telefonlarımıza kadar kolayca girmeye başlamasıyla; en büyük marka, kurum ve kuruluşlardan, en küçük işletmeye kadar satış, tanıtım ve pazarlama stratejilerinin internet ortamına kaydığını görüyoruz.Günümüzde web sitesi olmayan işletme artık yok denecek kadar az.Bunun en büyük sebebi kuşkusuz, sadece bir web sitesi edinerek binlerce hatta milyonlarca insana şirketinize maliyeti olmadan ulaşabilmek ve bunu 7/24 yapabilmek.Peki sıradan bir web sitenizin olması, markanızı prestijli ve doğru tanıtmanıza ne kadar katkı sağlayabilir? Ofisinizi görmeyen, hatta markanızı ve sizi tanımayan binlerce potansiyel müşterinin, sitenizi ziyaret ettiğinde gördüğü manzara, markanız hakkında ilk algıyı oluşturacaktır.Bu algıda, markanızın değeri, müşterinize ve işinize gösterdiğiniz saygı, hatta şirketinizin ekonomik durumuyla ilgili bile fikir edinebilecek etkenler vardır.Markanız sektörde lider olsa bile, kötü bir web sitesiyle liderliğinizi gölgelemiş olursunuz.bNasıl ki ofisimize özen gösteriyor, kötü görünümlü mobilyalar yerine deri koltuklar, şık dekorasyonlar yapıyorsak, sitemizde bir o kadar şık ve prestijli durmalı.

Web siteniz nasıl olmalı?

1-Web sitenizin arayüzü, kurumsal kimliğinizle ve logonuzla uyumlu olmalı.
2-Sektördeki rakiplerinizin sitelerinden farklı ve şık olmalı.
3-Siteniz size özel olmalı. Sitenizin yazılımı bittikten sonra size teslim edilecek bir yönetim paneliyle tüm içeriği yönetebilmelisiniz. Hazır şablonlar ,daha önce var olan siteler kullanılmamalı.
2-Mobil cihazlardan rahatlıkla kullanılabilecek yazılım ayarları yapılmış olmalı.
3-Site içi ve dışı seo ayarları yapılmış olmalı ki, bu sizi Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında üst seviyede çıkaracaktır. Sitenizin görünen yüzünün yanı sıra görünmeyen alt yapı(yazılım) kısmı da oldukça önemlidir.
4-Anasayfanız ziyaretçiyi sıkmamalı tam aksine siteyi gezmeye teşvik etmeli. Ana sayfanızda gerekli mesajları doğru şekilde verdiğinizde, metinsel içeriğinizi iç sayfalarda verebilirsiniz.
5-Web siteniz, yazılım konusunda dünya trendleri takip edilerek yapılmış bir site olmalı.Teknoloji hızla ilerlediğinden, eski sitelerde kullanılmış olan animasyon, efekt gibi unsurların güncel olması gerekmektedir.
6-Sosyal medyanız aktif ve güncel olup, sitenizle bağlantılı olmalı. Unutmayınız, sosyal medyanın gücünü kullanarak hedef kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz.
Tüm bu saydığımız önemli faktörleri göz önünde bulundurarak siz değerli müşterilerimize bu alanlarda hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Markanızın gelişmesi ve hedeflerinize sizi doğru bir şekilde yönlendirmek bizim birinci görevimiz.

LOGONUZ VE KURUMSAL KİMLİĞİNİZ MARKANIZIN YÜZÜDÜR!
Logonuz nasıl olmalı?

Bir markanın kurum veya kuruluşun marka değeri taşımasında en önemli unsur, estetik, prestijli ve kullanışlı bir logosunun olmasıdır. Birçok firma kurulum aşamasında logo ve kurumsal kimlik ergumanlarına yeterince özen gösteremez. Fakat altyapısı oluştukça ve marka bilinirliği arttıkça gelen tepkilerden ve prestij gibi etkenlerden dolayı logo ve kurumsal kimlik değişimine gitmek durumunda kalırlar. İkinci kere tüm kurumsal kimliğinizi yenilemeye karar verdiğinizde profesyonel bir reklam ajansıyla çalışmalısınız. Logonuz sade, sektörünüzle ve kurumunuzla ilgili gerekli mesajı yaratıcı bir şekilde vermeli ve hafızalara kazınmalıdır.

Logonuz karmaşık ve anlaşılması güç olmamalı
Sektörünüzdeki başarılı rakipleriniz araştırılmalı ve daha yaratıcı bir logo ortaya çıkarılmalı.
Logonuz tüm kurumsal kimliğinizde kullanılacağından (kartvizit, antetli kağıt, dosya ve zarf gibi)küçülttüğünüzde üzerindeki yazılar ve şekillerin bozulmayacak şekilde tasarlanması gerekir.
Gerek amblemden gerekse yazıdan oluşsun bir logonun mutlaka göze hitap etmesi gerekir.
Logonuz güçlü bir sloganla desteklenmelidir. Sloganınız markanızın akılda kalıcılığını artıracaktır.

Bir logoda özgünlük çok önemlidir. Mutlaka markanıza özel olarak tasarlanmalı, benzer ve taklit olmamalıdır.

Logonuzun renk seçimi en az logonuzun tasarımı kadar önemlidir. Renk seçimleriniz sektörünüzle özdeşleşmeli.(ör; gıda sektörüyseniz kırmızı, sarı ve turuncu gibi renkler iştah açıcı renkler olduğundan doğru seçim olacaktır. Veya raflarda satılan bir ürününüz varsa göze çarpıcı renkler kullanılmalı.)
İnk Medya olarak müşterilerimizin logo ve kurumsal kimlik tasarımlarına özen gösteriyoruz çünkü; çalıştığımız markaları sektörlerinde başarılı bir yüzle yükselmelerini görmek bizi mutlu ediyor. Yukarıda belirttiğimiz tüm bu faktörleri uygulayıp gerçek bir iş ahlakı ve müşteri memnuniyetiyle sizler için alternatifli logolar hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz.

SOSYAL MEDYANIN GÜCÜ!
Sosyal medyayı neden kullanmalısınız?

Sosyal medya ülkemiz için çok yeni bir sistem.Fakat dünyada örneklerini görüyoruz ki hem siyasi hem satış pazarlama olarak geniş hedef kitlelere ulaşmanın maliyetsiz ve en hızlı yolu.Sosyal medya bilgi çağının en iyi keşfi olduğunu ıspatladı.Kurumların sosyal medyayı kullanması, onları kağıt üstünde olmaktan çıkarıp yaşayan , gelişen ve kitlelerle iletişim halinde olan bir markaya dönüştürüyor.Sosyal medya yönetimini firmalar uzmanlık alanları olmadığından yeterince doğru yönetemezler ve geri dönüş alamadıklarını düşünürler.Fakat ink medya olarak bu konudaki uzmanlığımızı sizinle paylaşıp, bu işin ince detaylarını bilerek ve sosyal medya yönetim ekibimizle sizlerle iletişim halinde olup başarılı bir yönetim için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Sosyal medya yönetimi nasıl olmalı?
1-Öncelikle sosyal medya hesap isimleriniz ajansınız tarafından iyi seçilmeli, tüm hesaplarınızdaki isminiz aynı olmalı.Ve sosyal medya ikonlarınız web sitenizde de mutlaka bulunmalı.
2-Sosyal medya hesaplarını açtığınızda takipçilerinizi artırmak başlıca sorunlardan biridir.Bu zor bir işlemdir ve markanız tanınan bir marka değilse ajansınız tarafından reklamlar ve doğru paylaşımlarla ilgili bilgilendirilmelisiniz.
3-Sosyal medyayı kulanarak, iş ilanlarınızı yaş aralığı, cinsiyet ve ilgi alanlarına göre rahatça yayınlayabilirsiniz.Sosyal medyada bu ilanlar genellikle nokta atışı olmaktadır.
4-sosyal medyanızda sizi takip eden müşterileriniz ve ilgi gösteren hesaplar için, işinizi/ürünlerinizi, ilgi alanlarınızı ve vizyonunuzu göstermek amacıyla sıklıkla paylaşım yapmalısınız.Bu sizin takip ve beğeni sayınızı artıracaktır.Ve böylelikle web sitenizinde hitini artırabilirsiniz.Bu arama motorlarında üst sıralara gelmenizi sağlar.
5-Özel günlerde firmanız adına kutlama ve tebrik mesajları içeren yaratıcı görseller paylaşmak hem takipçilerinizi ve beğenilerinizi artıracak hem de var olan takipçilerinizi onure edip kendinizi de hatırlatmak için iyi bir fırsat olacaktır.
Sosyal medya kullanmanın sayısız faydası vardır.Sosyal medya uzmanlarımız sizin ve firmanız için en iyi çözümleri bularak, geri dönüşleri yakın zamanda alacağınız iyi bir sosyal medya yönetimi sağlarlar.

HAKKIMIZDA
Dijital ve basılı medya, 3d modelleme ve prodüksiyon alanlarında hizmet vererek, genç, dinamik ve her biri alanında uzman aynı zamanda deneyimli arkadaşlarımızdan oluşan ekibimizle, siz değerli müşterilerimizin markalarını maksimum hizmet kalitesiyle ve özveriyle ileriye taşıyabilmek , tanıtımınız ve reklam kampanyalarınız için çarpıcı fikir ve doğru yönlendirmelerle satış ve tanıtımınızı sağlamak ve bunu yaparken de müşterilerimizin sektörde yaşadığı sorunları ve rakiplerinin durumlarını araştırarak sektör analizlerini yapıp sağlam adımlarla ilerleyebilmek bizim öncelikli görevimizdir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.