+90 532 4874466

Saray Mah. 126. Cadde No:13 Kazan AnkaraFirmamız ins makina beton santralleri Ltd.Şti. dir. Beton santrali konusunda uzman ve profesyonel bir kadro ile sektöre hizmet veriyoruz. 20-240 m3/h kapasitelerde sabit, mobil, RCC, Prekast, konteyner tip, kuru tip üretimlerimiz mevcuttur.

Vizyonumuz
Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak, imalatımız olan ürünlerle ilgili müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır. Proje ve imalatlarımızda saha, şantiye tecrübesinin yanında, müşteri ihtiyaç ve sıkıntılarına göre imalatlarımızın yüksek fayda ve en iyi performansı sağlıyacağı makinalarla sektördeyiz. İNS MAKİNA ailesi olarak İnşaat Sanayi makinaları sektöründe görüntü, iletişim, kalite, işçilik, uygun fiyat, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız çalışmalarını devamlı geliştiren, sektöre yön veren firmalardandır.

Misyonumuz
Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır. Firmamız İNS , İnşaat Sanayi makinaları sektöründe İNS MAKİNA markasıyla imalat yapan, ilk elden hizmet veren bir aile şirketidir. İmalatlarımızda Sıemens, Wamgroup, Bonfiglioli, Esit, Skf marka ürünler tercih edilmektedir.Projeleri firmamıza ait ürünlerimizde, kaliteli ürünlerle, sektöre en iyi ürün ve hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Değerlerimiz
Müşterilerimiz bizim patronumuzdur. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç, hem de dış piyasada müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile, örnek kuruluş olmaya özen gösteriyoruz. Verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm teknoloji ve iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek arzusundayız. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmekteyiz. Rakiplerimiz de ülke ekonomisine katkı sağlayan değerlerimizdendir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 532 4874466
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 326 km
AdresSaray Mah. 126. Cadde No:13 Kazan Ankara
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.