İstanbul Birinci Etiket ve Promosyon Sanayi

Ziya Gökalp Mahallesi, Aykosan Sanayi Sitesi No:223, 34490 İkitelli Osb Başakşehir İstanbul, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

“HER ZAMAN GÖZ ÖNÜNDE OLACAKSINIZ”

İstanbul Birinci Etiket ve Promosyon Sanayi’nin temelleri 1950’li yıllara kadar dayanmaktadır.
Kurucumuzun muhterem babaları tarafından tabelacılık ve sinema afişçiliği yapılarak başlanılan ticari hayatımıza zaman içerisinde çelik çatı imalatı, mobilya ve dekorasyon işleri ile mefruşat sektörü de dahil edilmiştir.

Firmamızın kurucusu, çocukluk çağlarından itibaren uzmanlaştığı ve 25 sene boyunca son derece iddialı ve sektörün en önde gelen firmalarından olma becerisine kavuşturduğu mefruşat ticaretine 2006 yılında nokta koymuştur.

2006 Haziran ayından itibaren uzmanlık alanı olarak muhterem babalarının eski mesleklerinin yan kolu şeklinde tarif edilebilecek etiket ve promosyon ürünleri imalatına başlamıştır.
Birinci Prestij Ürünleri adıyla dahil olduğu sektörde, adını kısa zamanda duyuran firmamız, yüksek kalitedeki ürünleri ve fiyatlarındaki uygunluk ile dikkat çekmiştir.
2016 yılında daha geniş imkanlarla hizmet verebilmek üzere fabrika ve irtibat ofisini İkitelli Organize Sanayi Bölgesine taşıyan firmamız, ismini de İstanbul Birinci Etiket ve Promosyon Sanayi olarak güncellemiştir.

Fabrikamızın ve ofisimizin taşınmasıyla birlikte, daha önce yaşanılan hammadde tedariki ve fason işçilik konusunda yaşanılan problemlerin de önüne geçilmiştir.
Bu tarihten sonra adeta koşar adımlarla ilerleyen firmamız hem etiket ve hem de promosyon sektörlerinde aranılan ve tercih edilen firma olmak konumuna yükselmiştir.
Üretiminin %95’ini ajanslara ve promosyon toptancılarına veren firmamız şu anda Türkiye’de mamulleri en fazla satılan üretici firma konumundadır.

Standartların haricinde ve yepyeni modeller ile müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz etiket ve anahtarlık çeşitlerimizde her zaman özgün tasarımlarımızı kullandık.
Hepsi birbirinden şık ve kaliteli olduğu halde en uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz onlarca çeşit Hazır Model Metal Anahtarlıklarımız ile çok büyük beğeni topladık.
Standart Model Anahtarlıklarımızda her modelin a) Domeks Baskılı, b) Metal Plakalı – Lazer Baskılı, c) Deri Plakalı – Lazer Baskılı d) Bir yüzü Domeks – Bir yüzü Metal Plakalı, e) Bir yüzü Domeks – Bir yüzü Deri Plakalı olmak üzere 5 farklı seçeneğini sunmaktayız.
Kaplama rengi olarak ta başkaca hiçbir firmada bulunmayan 4 renk alternetifiyle hizmet vermekteyiz. Bunlar: a) Parlak Metal, b) Gece Siyahı, c) Siyah İnci, d) Kızıl Sarı.

Ayrıca firmanıza ve logonuza özel “Logolu Özel Tasarım Anahtarlık” yapımında da tartışmasız lider firma konumunda olduğumuzu kanıtladık.

Türkiye’de ve belki dünyada ilk defa olarak ve yalnızca bizde 32 farklı modelde Deri Anahtarlık koleksiyonumuzla hizmet vermekteyiz.
Deri anahtarlıklarımızdaki bu kadar çok model seçeneğine ek olarak, her modelin 10’a yakın renk alternatifi ve 2 seçenekli halka rengi ile 100’lere varan opsiyon sunmaktayız.
Deri anahtarlıklarımızda standart olarak kullandığımız 1. Kalite Thermo Suni Deriler lazer kazıma ya da sıcak baskıya uygundurlar.
Lüks Metal Döner Başlıklı modellerimizde kullandığımız Hakiki Derilerde de hem lazer kazıma ve hem de sıcak baskı uygulamak mümkündür.

Etiket çeşitlerimizin başlıcalarını da şu şekilde sıralayabiliriz:

KUMAŞ ETİKETLER:
a) Dokuma Etiket, b) Boya Basklı Kumaş Etiket, c) Yıkama Talimatı Etiketi, d) Beden Etiketi, e) Dokuma Arma, f) Tül Perde Etiketi, g) Hotmelt (Isıyla Yapışan) Etiket.

METAL ETİKETLER:
a) 3D Metal Etiket, b) Çivili Metal Etiket, c) Alüminyum Etiket, d) Leksan Etiket.

KARTON ETİKET:
a) Sallantı Etiket – 350 gr Kuşe, b) Sallantı Etiket – 700 gr Sıvama.
DERİ ETİKETLER:
a) Lazer Baskılı Deri Etiket, b) Sıcak Baskılı Deri Etiket, c) Renkli Baskılı Deri Etiket, d) Metal Aksesuarlı Deri Etiket, e) Gömme Metal Aksesuarlı Deri Etiket.

Bunların haricinde genellikle konfeksiyon ve ayakkabı sektöründe kullanılan metal ve deri aksesuar çeşitlerimizle de hizmet vermekteyiz.
Sınırsız boyut ve şekilde üretebileceğimiz metal aksesuarlarımızda, talebinize göre renklendirme ve taş süsleme alternatiflerini de sunuyoruz.

Fermuar başlığı, kemer tokası, metal düğme, rozet, broş, yaka iğnesi, kolye, mont, ceket ve gömlek aksesuarları, jean pantolon ve etek aksesuarları, kundura ve spor ayakkabı aksesuarları, bot ve çizme aksesuarları vb. her türlü deri ya da metal aksesuar ve aparat ihtiyaçlarınızda en uygun fiyatlarımız ve yüksek kalitede ürünlerimizle hizmet vermekteyiz.

İstanbul Birinci Etiket ve Promosyon Sanayi

Anahtar Kelimeler
Video
Konum