Jetbilethatti.com | THY Kadıköy Şubesi

Jetbilethatti.com | THY Kadıköy Şubesi

Osmanağa, Söğütlü Çeşme Cd. No:40, 34714 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Jetbilethatti.com, Noitur markası bünyesinde 2015 yılında kurulmuştur, uçak bileti rezervasyonu ve satışını, online ve çağrı merkeziyle gerçekleştiren, uçak bileti satış portalıdır.

Uçak biletinizi, yurt içi ve yurt dışı dilediğiniz destinasyona, yerinizden kalkmadan, online olarak alabileceğiniz gibi 444 7 431 numaralı çağrı merkezimizin profesyonel seyahat danışmanları eşliğinde kolayca edinebilirsiniz.

Jetbilethatti.com Portalının, kullanıcılarına sunduğu üyelik sistemine, giriş yaparak, size özel kampanyalardan, indirimlerden ve sürprizlerden yararlanabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve pratik şekilde, 2 adımda uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yurt içi, yurt dışı tüm havayolu firmalarının fiyatlarını aynı ekranda karşılaştırabilir, bütçenize en uygun seçeneği tercih edebilir ve gidiş dönüş farklı havayolu firması seçebilirsiniz.

Jetbilethatti.com Portalında, ödemelerinizi tüm kredi kartlarıyla, 3D Secure Güvenlik Sistemiyle güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca şehirler arası tüm otobüs firmalarının biletleri, ido biletleri, araba kiralama, havaalanı transfer, vize takip hizmeti, yurt içi yurt dışı turlar, fuar turları, gemi seyahatleri, balayı paketleri, şehir otelleri, otel ve tatil köyleri.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.