Kaizen Söz Nişan Organizasyonu

Kaizen Söz Nişan Organizasyonu

Alemdar, Sultanahmet, 34110 Fatih/İstanbul, Türkiye

Evlilik sürecinin her aşamasında yanınızdayız. Bir mekanda veya evde düzenleyeceğiniz söz nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan temin edebilme kolaylığı sadece Kaizen Concept’te. Kız isteme töreninde damat beye kahve ikramında bulunacağınız damat fincanından tutunda söz nişan masası süsleri, yüzük tepsileri, hediyelikler ve nikah şekerlerine kadar ihtiyacınız olan tüm ürünler sizleri bekliyor! Yapmanız gereken tek şey beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp hattımız üzerinden bizimle paylaşarak sipariş oluşturmak. Sipariş oluşturmak işte bu kadar basit ve kolay.

Söz nişan organizasyonu sırasında ihtiyacınız olan tüm ürünleri satılıktır. Ürünlerin hepsi günlük hayatta dekoratif olarak da kullanılabilmektedir. Bu nedenle tek bir gün için alınan ürünler olarak değerlendirilmemelidir.

Sadece Türkiye’den değil yurt dışından da sipariş vermeniz mümkün. Bugüne kadar Türkler’in yoğun olarak yaşadığı başta Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika olmak üzere pek çok ülkeye söz ve nişan organizasyonu için gerekli tüm malzemeleri uçak kargo yoluyla ulaştırdık.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.