+90 216 639 0 158

Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Çekmeköy, İstanbulKapı Otomasyon sektörün kurallarını yeni baştan revize ederek sektörün karşılaştığı tüm açmaz ve sıkıntıları maksimum müşteri memnuniyeti ile çözmek ve sektöre klasik anlayışların dışında yeni bir başlangıç ve yeni bir soluk getirmek iddiasıyla, konusunda uzman sektörün içinden yetişmiş kişiler tarafından sektörün ciddi ihtiyaç duyduğu yeni yaklaşımları üretmek için kurulmuştur.

Kaliteyi müşteri endeksli bir anlayışla algılayan Kapı Otomasyon, kişiye özel kalite standartlarını belirlemiş kalite beklentisinde bir üst sınır oluşturmamıştır.Bahane ve çözümsüzlüklerin yerini mutlak tatmin sağlayan akılcı profesyonel çözümler üretmek üzere vizyonunu belirleyen firma Sorun Değil Çözüm Üret yaklaşımını kendine şiar edinmiştir.

Dürüst güvenilir ve akılcı yaklaşımlarıyla müşterilerinin her türlü sıkıntılarını kendi sıkıntısı gibi algılayıp gerçek çözümler üreten her durumda müşterilerinin yanında olan insani değerleri ticari değerlerin üstünde gören ve algılayan bir anlayışla sektörün yeni soluğu olmuştur.Kapı Otomasyon gerçekçi yaklaşımlarının sonucunda kısa sürede ekip çalışması ile birçok başarılı projeye imza atmıştır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 639 0 158
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 18 km
AdresMuhsin Yazıcıoğlu Cad. Çekmeköy, İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.