Karel Santral Servisi

Yenidoğan Mahallesi, Demirkapı Caddesi No:34/42 62, Bayrampaşa, İstanbul 34030 Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Telefon santrali; tek bir merkeze bağlı olan farklı telefonlar üzerinden, işletmelerdeki kişilerin kendi aralarında ya da dışarıdaki kişiler ile iletişim kurmasını, gelen ve giden aramaların otomatik olarak yönlendirilmesini sağlayan telekomünikasyon sistemidir.

Telefon santrallerinin kullanılmasındaki birincil amaç firma çalışanlarının şirket içerisindeki haberleşmesini sağlamaktır. Günümüzdeki firmaların, şirket çalışanlarının birbiri ile haberleşmesini kolaylaştırmak için tercih ettikleri telefon santralleri aynı zamanda şirket dışındaki kişiler ile de iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Santral sisteminde, telefon kablolarının şirket içerisinde tek bir merkeze bağlanması ile birçok telefonla kişilerin kendi arasında ücretsiz iletişim kurması sağlanmaktadır. Telefon santral sisteminde, her kullanıcının telefonu için kısa kodlar (dahili numara-abone numarası) tuşlanarak birbirleri ile rahatlıkla konuşmaları sağlanmaktadır.
İşletme hacmi farklı, küçük ölçekli işletmeler, orta ölçekli işletmeler ve büyük ölçekli işletmelerin hepsinin ihtiyacını karşılayacak olan telefon santral çeşitleri bulunmaktadır. Santral modelleri temelde; sabit kapasiteli santraller ve artabilir kapasiteli santraller olarak ikiye ayrılmaktadır. Telefon santral modellerine ait telefonlar aynı zamanda “arayan numara gösterir ve arayan numara göstermez” olarak iki farklı özellikteki modele sahiptir.

Küçük ölçekli işletmelerin ve orta ölçekli işletmelerin sıkça tercih ettiği santral modelleri arasında Karel Ms48c Santral yer almaktadır. Karel Ms48c santral modeli başlangıçta 4 dış hat, 12 dahili kullanıcıyı desteklemektedir. Ancak daha sonradan arttırılabilir kapasite yapısına sahip olan Ms48c santral modeli 12 dış hat, 40 dahili abone kullanıcı sayısına yükseltilebilmektedir. Karel Ms38c Santral modeli de orta ve küçük ölçekli işletmeler tarafından sıkça tercih edilen modellerden biridir. Karel Ms38c santral serisi 4 dış hat, 8 dahili kullanıcı kapasitelidir. 100’ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği bulunan Karel Ms38c santral modeli servis ve bakım hizmetleri için uzaktan programlama kolaylığına sahiptir. Ayrıca Karel Ms38c santral modeli arayan numarayı gösterme ve elektrik kesintilerinden etkilenmemesi için akü bağlanabilme özelliklerine sahiptir.

2004 yılından bu yana santral hizmeti vermekte olan firmamız 2014 yılından itibaren Karel telefon santralleri markasının teknik ve yetkili servisi olarak Karel Santral Servis’i adı altında karelsantralservis.com adresinden müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir.Karel Santral Servisi; Karel telefon hatlarında, kablolarında, donanımsal telefon ürünlerinde, dış etmenlerde oluşan iletişim arızalarını ortadan kaldırmak için alanında uzman teknik ekip ve personellere sahiptir. Karel Santral Servisi teknik ve donanımsal sorunların çözülmesinin yanı sıra farklı ölçekteki işletmelere Santral Modelleri ve çeşitlerinin satış ve kurulum hizmetini de sağlamaktadır. Firmamız; İkitelli Karel Santral Servisi, Bağcılar Karel Santral Servisi, Bakırköy Karel Santral Servisi, Zeytinburnu Karel Santral Servisi, İstoç Karel Santral Servisi ve benzeri onlarca ilçe ve bölgede teknik ve donanımsal bakımdan santral servisine ihtiyacı olan şirketlere hizmet vermektedir.

İşyerleri ve fabrikaların yoğun olduğu bölgelerden biri olan İkitelli’de Karel telefon hatlarında, kablolarında, donanımsal ürünlerde meydana gelen arızaların giderilmesi için ya da teknik destek almak için İkitelli Karel Santral Servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yine birçok Karel santral ürününe teknik destek veren firmamız, Karel telefon santral modeli ayırt etmeden İstoç bölgesinde İstoç Karel Santral Servisi olarak kurulum çalışmalarında sizlere hizmet vermektedir.

Karel Santral servis kurulumu, Karel santral servis arızası, Karel santral servis fiyatları gibi konularda bilgi almak ve sorularınızı iletmek için 0212 501 77 44 numaralı telefondan, info@karelsantralservis.com mail adresinden ya da www.karelsantralservis.com adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle