Kavram Mühendislik Otomasyon San. Tic.

İkitelli Giyim Sanatkarları Sitesi 2. Ada A Blok No:4 Başakşehir İSTANBUL
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Satış & Pazarlama : Endüstriyel kontrol ve otomasyon ürünlerinde dünyanın önde gelen Mitsubishi Electric bayiliğini yapmaktadır. Satış sonrası hizmetlerini müşteri memnuniyetinin en önemli bölümü olarak gören Kavram Mühendislik, tecrübe ve mühendislik bilgisini satış sonrasına da taşımaktadır. Kavram Mühendislik, endüstriyel kontrol ve otomasyon ürünlerinin satışı ve servisinde geniş ürün çeşidi ve rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli çözümler sunan bir destek ve tedarik firmasıdır. Satışını yaptığımız markalar : Finder, Schneider, Siemens, Omron, Eaton, Phoenix Contact, Klemsan, Autonics, Leuze

Proje & Uygulama : Endüstriyel makina ve sistem otomasyonu projelerinde lider firma olmayı hedefleyen KAVRAM MÜHENDİSLİK, çeşitli sektörlerde getirdiği yenilikçi çözümler ile zaman ve maddi kazanç sağlamaktadır. Sıvı dolum makinasından soğutma tesisi projelerine, tekstil makinalarından paketleme makinalarına birçok sektörlerde hizmet veren firmamız, her geçen gün portföyüne eklediği yeni projeler ile ihtiyaçlarınıza en hızlı cevap veren, kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Vizyonumuz : Endüstriyel otomasyon proje ve uygulamalarında katma değeri yüksek hizmetler sunan, sektöründe lider firma olmak.

Misyonumuz : Türkiye endüstriyel otomasyon sektörünün gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında, kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler üretmek; sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimizle müşterilerimizin rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarını sağlamaktır.

Hizmetlerimiz:

– Anahtar teslim otomasyon sistem uygulamaları
– Proses otomasyonu
– Enerji Otomasyonu
– Endüstriyel makina otomasyonu
– SCADA sistemi konfigürasyon ve programlama
– DCS sistemi konfigürasyon ve programlama
– PLC sistemi konfigürasyon ve programlama
– Servo Motor Motion Control Uygulamaları
– Robotik sistemler
– Danışmanlık & Projelendirme
– Montaj ve devreye alma
– MCC Panoları
– DDC Panoları

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Video
Konum