+90 212 6260290

Atatürk Caddesi No: 30 Alibeyköy / İSTANBULFirmamız 1967 yılında Alibeyköy / İstanbul’da kurulmuş olup hala aynı yerde hizmet vermektedir.

Isıtma sektöründe hizmet edebilmek üzere, 1992 yılının ilk çeyreğinde imal ettiğimiz ve ısıtılması zor olan büyük ve geniş hacimler için dizayn edilmiş HALI ALTI ISI Sistemlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek amacıyla ayrı bir kimlikle KEŞİF ELEKTRİK bünyesinden doğmuştur.Kurulduğu günden bu yana KEŞİF ELEKTRİK Isı Sistemleri, ülkenin gelişen ihtiyaçlarına cevap vermek için yapılanmıştır.

Kuruluş amacına yönelik olarak konusunda daima lider olmak ve bu konumunu korumak için müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı, sorunlarını kendi sorunu olarak gören KEŞİF ELEKTRİK Isıtıcı Sistemleri, tüm hizmetlerinde profesyonelce mükemmeli aramakta ve müşteri tatmin ve memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Bu düşünceyle genel merkezde konusunda uzman kadrosuyla tüm ülke çapına hizmet edebilen bayi ve servis ağıyla ihtiyacı duyulan cihaz, donanım ve hizmeti müşterinin kullanımına sunmakta ve bunda da oldukça başarılı olmaktadır.

SaygılarımızlaWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 6260290
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 9 km
AdresAtatürk Caddesi No: 30 Alibeyköy / İSTANBUL
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.