Kibar Ambalaj

Kibar Ambalaj

Tokat, Türkiye
1,336 görüntüleme

ÜRÜNLER ve HIZMETLER:

HİJYENİK MENDİL
STİCK ŞEKER
ESMER ŞEKER
KÜP ŞEKER
ÇATAL BIÇAK ZARFI
YEMEK SETLERİ
ÇAY & KAHVE SETLERİ
AMBALAJ KAĞIDI
KESE KAĞIDI
PİZZA ve PİDE KUTUSU
BASKILI KÜRDAN

20 Yıllık geçmişimizde söz veripte yapmadığımız hiçbir işimiz yoktur. Zamanında teslim ve müşteri memnnuniyeti önceliğimizdir.Harika tasrımlarla amabalaj yaptırabileceğiniz tek adres diyebiliriz.

Tarihçemiz :

Şirketimiz 1999 yılında kuruldu. Asya gıda ve Kibar ambalaj olarak 2 ayrı şirket olarak faaliyetlerine başlayan firmamız Asya Gıda ile gıda maddeleri disttribütörlükleriyle 2011 yılınına kadar bulunduğumuz şehir ve çevre illere gıda tedarikinde bulunmuştur.

Kibar Ambalaj ise; ambalaj kağıdı lamineli kasap kağıdı, hijyenik mendil, kese kağıdı, çatal bıçak zarfı, yemek setleri, kahve setleri, çaysetleri, pizza pide kutusu, kürdan, küp şeker, stick şeker, stick tuz baskıları ve dolumlarını yaparak piyasaya hizmet vermektedir.

Kibar Ambalaj aynı zamanda 90 cm 3 renk, 30 cm 4 renk ve 60 cm 8 renk flekso baskı makineleriyle Türkiye genelinde üretim yapan üretici firmalara dış ambalaj baskılarını yaparak da hizmet vermektedir.

Hedeflerimiz :

300 m2 olan fabrika sahamızı 2009 yılı itibari ile 1500 m2 çıkarmış bulunmaktayız, hedefimiz fabrika sahamızı daha geniş alanlara ulaştırarak fabrikamızda çalışan insan sayısını artırarak ülke kalkınmasına ve istihdama katkı sağlamak, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda firma olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmek.

Bu hedeflere koşarken makina, ekipman, kullanılan hammadde ve yetişmiş insan gücünden faydalanırken en iyi olanı tercih etmek.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.