+90 216 611 99 11

Adem Yavuz mah. Alemdağ cad. No:431 Ümraniye / İstanbul2006 yılında Dikey Isı Firması olarak İklimlendirme Sektörü’nde faaliyete başladık. 700’e yakın perakendeci, 50’ye yakın toptancı ile doğrudan çalışarak birçok ilke imza attık.

Ülkemizde elektronik marketler, yapı marketler ve internetin yaygınlaşmasıyla tüketici talep ve beklentileri de değişmeye başladı. Tüketiciler aynı mağazada birden fazla markayı görüp, karşılaştırıp, satın alma kararı vermek istemektedirler. Bu değişim iklimlendirme sektörüne de yansıdı. Sektördeki bu gelişim ve değişime paralel olarak sektöre olan sorumluluklarımız gereği Toptancı Bayilikleri 2011 yılında, Türkiye Genel Dağıtıcılıkları da 2012 yılında alarak Kombi Klima Shop konseptimizi oluşturduk.

Temel amacı, “Tek Noktada Çoklu Çözüm” sunmak olan “Kombi Klima Shop” konseptimizde, iş modelimizi, iş ortaklarımız olan üreticiler, perakendeciler ve son kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek ve bu talepleri karşılamak üzerine yapılandırdık.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 611 99 11
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 11 km
AdresAdem Yavuz mah. Alemdağ cad. No:431 Ümraniye / İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.