Oskar Grup

Oskar Grup

konya baca temizleme oskar : (0332) 320 6831, Selçuklu, Çalıdüzü Sk, Konya
1,018 görüntüleme

1996 yılında OSKAR inşaat hafriyat taahhüt Makine Sanayi. Ltd. Şti şirketini kurduk. Atölye kurarak baca, kanalizasyon, halı yıkama ve temizleme makinelerini üretmeye ve satmaya başladık. Hemen hemen Türkiye’nin her bölgesine gönderir hale geldik.

Kadromuzu geliştirerek 2003 yılında bina dişi kanalizasyon alt yapı hizmetlerine başlamak için iş makinesi ihtiyacımızı karşıladık kanalizasyona dair tıkanıklık, temizleme, kanal hatları yenileme alt yapı, içme suyu ihaleleri taahhüt edip başarılı bir şekilde yaptık eksiklerimizi tamamlama adına her yıl makine parkurumuzu yeniliyor ve geliştirirken inşaat sektöründe temel kazı, inşaat hafriyatı, çevre düzenleme alt yapı kanalizasyon fabrika sahası hazırlama dolgu taş, kum, mıcır, moloz nakliyesi bina yıkım işleri asfalt kesme beton kırımı iş makinesi kiralama ve satışı yapıyoruz.

OSKAR GRUP olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet verme adına ve misafirlerimizin daha nezih bir ortamda agırlamak için 700m² ofis ve hizmet binamızla hizmetinizdeyiz. Oskar grup olarak sizler için hayatı kolaylaştıran makineler üreterek hizmet sektöründeki taşıdığımız sorumluluk bilinciyle yetişmiş donanımlı çalişanlarımızla ve makine parkurumuzla sektörün öncülüğünü yapıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.