Lale Çiçekçilik | Diyarbakır Kayapınar Çiçekçi

Lale Çiçekçilik | Diyarbakır Kayapınar Çiçekçi

Peyas, Fırat Blv. No:136, 21070 Kayapınar/Diyarbakır, Türkiye
379 görüntüleme

“Sevdikleriniz nerede ise, biz oradayız …”

Hizmetlerimizi sunarken taşıdığımızın yalnızca çiçek değil, müşterilerimizin dilek ve temennileri olduğu bilinciyle hareket ediyor, ve faaliyetlerimizi duygu ve düşüncelerinizi sevdiklerinize en şık şekilde ulaştırabilme gayesiyle sürdürüyoruz.

Özel Günler İçin Özel Sürprizler

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, evlilik – nişan, yıl dönümleri gibi özel gün ve etkinlikler için özel olarak tasarlanmış çiçek ve çelenkler ile, müşterilerimize özel günlerinde duygularını anlamlı bir şekilde ifade etmek için tercih edebilecekleri çok sayıda seçenek sunuyoruz. Kategorilerimize göz atarak, pek çok özel gün için tasarlanmış kaliteli aranjmanlara ulaşabilirsiniz.

Lale Çiçekçilik 15 Yıldır Diyarbakır ‘da Çiçekçilik Faaliyeti Vermesine Karşın 18Yıllık İş ve Kariyer Tecrübemizle Siz Çiçek Severlerin Hizmetindeyiz.

Amacımız Kaliteli Çiçek’leri Uygun Fiyata Gönderip Sevdiklerinizi Mutlu Etmektir Diyarbakır ‘a Verdiğiniz Çiçek Siparişi’niz Hiçbir Aracı Kullanılmadan Direk Mağazamız Personeli Tarafından Hazırlanıp Kendi Dağıtım Ekibimizle Teslimat Yapıyoruz

Diyarbakır www.lalecicekcilik.com.tr Online Çiçek Satışı Yapan Web Sitemiz Siz Değerli Çiçek Severlerin Diyarbakır Çiçek Siparişlerini Aracısız Uygun Fiyat Politikası ve Kısa Sürede Teslim Etmek Amacıyla Kurulmuştur.

Diyarbakır Çiçek Siparişi’nizi Online Olarak Verebilirsiniz. Online Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay Beğendiğiniz Ürünün Altında Bulunan Satın al Butonuna Tıkladığınızda Gönderi Tarihi İlçe seçerek Devam Edin Sipariş Sayfasına Gönderici Alıcı Bilgilerini Çiçek Notunu Yazıp Ödeme Tercihinizi Yaparak Siparişi Tamamlayınız Yazdığınız Bilgiler 1 Dakika İçerisinde Bize Ulaşacak ve Ödemeniz Alındıktan Sonra İşleme Alınacaktır.

Diyarbakır Çiçek Siparişinizi Dilerseniz 0 530 013 68 77 – 0 555 013 68 77 Nolu Telefonlarımızı Arayarak’ ta Yazdıra Bilirsiniz. Çiçek Siparişinizin Ödemesini Eft, Havale ve Kredi Kartınızla Sitemiz Üzerinden Yapabilirsiniz.

www.lalecicekcilik.com.tr Diyarbakır ‘daki Çiçekçiniz Kalitenin ve güvenin tek adresi.Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel ve kolay yolu Bizden geçer.

Amacımız Diyarbakır ‘ın her yerine çiçek göndermek isteyenlere yardımcı olmak ve çiçeği alacak kişileri mutlu etmektir. Diyarbakır ‘ın her yerine gönderi yapılmaktadır.Sevdikleriniz Diyarbakır ‘ın neresinde olursa olsun çiçekle gülümsetin.

Mutlu Alışverişler Dileriz…


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.