+90 216 533 09 02

Yukarı Dudullu Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:15, 34775 Dudullu Osb Ümraniye İstanbul, TürkiyeBiz Lega Enerji Elektronik olarak kesintisiz güç kaynakları, voltaj regülatörleri alanında üretim yapan bir firmayız.

Ürün yelpazelerimizde 1 KVA dan 300 KVA ya kadar UPS, 1 KVA dan 5000 KVA ya kadar voltaj regülatörü bulunmaktadır.

Resmi ve özel kurum projelerinde Türkiye genelinde ve yurt dışında 22 ülke ile çalışmaktayız. Türkiye’de İstanbul merkez Ege bölge müdürlüğümüz ile beraber Ankara, Diyarbakır, Maraş, Adana, Antalya, Samsun, Trabzon, Kars, Van illerindeki bayilerimiz ile siz çözüm ortaklarımıza daha hızlı daha kaliteli hizmet vermekteyiz.

Yurt dışında Kazakistan ve Sudan’da Lega ofisleri ile beraber bölgesel anlamda çözümler üretiyoruz. Mısır, Tunus, Etiyopya, Tanzanya, Gabon, Fas, Libya, Irak, Lübnan, İran, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ülkelerindeki distribütörlerimizle müşterilerimize servis ve çözüm kolaylıkları sağlamaktayız.

LEGA is one of the leading manufacturer and provider of UPS (Uninterrupted Power Supply), AVR(Automatic Voltage Regulator)Istanbul /TURKEY.
LEGA has always strived to offer quality product and reliable service to its customers. We ensure that our products correspond our brand name carry the quality standards, achieve maximum customer satisfaction by following innovation and technology.

With the help of our business understanding we are operating and exporting more than 22 countries all over the world. Tunisia, Libya, Qatar, Kenya, Ghana, Ruanda, Iraq, Moldova, Ethiopia, Kazakhstan, Turkmenistan, India, Jordan, Yemen are one of those countries that Lega Directly has a branch or distributor.
As LEGA, we are ready to supply any support and any easiness for you, to establish maximum cooperation.
Please refer to our catalogue and website for detailed and technical information as to products.

OUR PRODUCTS

* Uninterrupted Power Supplies (UPS) 600 VA -800 kVA (4.800 kVA with parallel)
* Static ve Servo Regulators 1 – 5000 KVA

www.legaups.comWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 533 09 02
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 14 km
AdresYukarı Dudullu Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:15, 34775 Dudullu Osb Ümraniye İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.