+90 212 501 3 501

Maltepe Mh., Gümüşsuyu Caddesi 6-14, 34010 Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye1992 yılında faaliyete başladık. Bugün 1000 m² lik kapalı alanda Citroen ve Peugeot marka araçların tüm modellerinde kaporta, boya, motor, mekanik, elektrik – elektronik ve yedek parça hizmetlerini her biri alanlarında uzman olan kadromuzla sunmaktayız.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyi hizmeti en kısa zamanda veriyoruz. Aracınız servisimize gelir gelmez arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sistemine bağlanıp, verileri kontrol ederek araca fiziki müdahelede bulunmadan arıza tespitini yapıyor, bu sayede gereksiz parça değişimi ve zaman kaybını önleyerek hizmetimizdeki verimliliği ve tasarrufu artırıyoruz.

Yağ değişimi, hava, yakıt, polen filtresi, fren sistemi, egzoz gaz emisyonu kontrolü, lastik ve klima bakımı, kaporta, fırın boya, mekanik ve motor hizmetlerini en uygun işçilik, orjinal yada muadili yedek parçalarla sağlıyor, aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım, onarım ve servis hizmetlerini titizlikle ve hızlı bir şekilde sunuyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 501 3 501
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 6 km
AdresMaltepe Mh., Gümüşsuyu Caddesi 6-14, 34010 Zeytinburnu/İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.