Marmara Otomatik Kapı Sistemleri

Marmara Otomatik Kapı Sistemleri

Havaalanı Mahallesi, Gökçe Sokak No:11, 34230 Esenler/İstanbul, Türkiye

Marmara kapı, otomatik kapı sektöründe 10 yıl tecrübe ile 2011 yılında iş hayatına başlayarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Marmara Otomatik Kapı Sistemleri, sektöründe saygın, güvenilir, istikrarlı bir firma olmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda otomatik kapı alanında en iyi olmak için çabalarken her ne koşulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, tecrübeli personeli ile beraber, değişimi yakalayarak ve sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Marmara otomatik kapı sizlere birbirinden farklı bir Otomatik garaj kapısı tasarımı sunuyor.Otomatik garaj kapısı müstakil evler, villalar, toplu konutlar için teknoloji ve estetiği bir araya getirerek garaj kapıları imal ediyoruz.

Marmara Kapı olarak ; Endüstriyel Seksiyonel Kapı Dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modellerimiz vardır. Fotoselli kapı yaya giriş ve çıkışının beklemeden hızlı bir şekilde geçişini sağlayan bir otomatik kapı çeşididir. Özellikle market,ofis girişleri,bina girişlerinde otomatik bahçe kapıları için kullanılır.

Sizin için otomatik kapı motorları Uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir.Sürgülü kapılarda uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır. Otomatik kapı motorlarını bahçe kapı sistemlerinde ve otomatik bariyer sistemleri olarak firmamızda satış ve montaj uygulamasında en kaliteli ürünler kullanmaktayız.

Uygulamasını Yaptığımız Otomatik Kapı Çeşitleri Aşağıdadır:

Seksiyonel garaj kapısı, Endüstriyel seksiyonel kapı, Hangar kapıları, Yükleme rampası, Otomatik kollu bariyer , Otomatik bahçe kapısı, Radarlı kapı, Fotoselli kapı, Ferforje ve Otomatik kepenk sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ayrıca otomatik kapı servisi olarak başka marka otomatik kapı ürünleri içinde servis hizmeti vermekteyiz.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Marmara Otomatik Kapı Sistemleri


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.