Master Pano Mühendislik Elektrik Taah. San. Tic. Ltd. Şti.

Master Pano Mühendislik Elektrik Taah. San. Tic. Ltd. Şti.

Mecidiye Mahallesi, Pendik Cd. No:46, 34930 Sultanbeyli İstanbul, Türkiye

Master Pano Mühendislik olarak, toplam kalite yönetim anlayışını benimseyerek, rekabet yarışında en önde olup, müşteri istek ve yasal mevzuat ve şartlar içerisinde kaliteyi üretmek ve devamını sağlamak en büyük hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak için; Müşterilerimizin bizden beklentilerini doğru analiz ederek ve eksiksiz karşılayarak, müşterileri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.İnsan faktörünü ön planda tutup, çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak ve eğitimlere katılımını sağlamak.Şirketimizin başarısını ve yapılan işlerin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek.Teknoloji ve kalite anlayışı açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak. Hizmet kalitemizi etkileyen tedarikçilerimizi de zincirin bir halkası gibi görüp, sürekli iyileşme planına dahil etmek.

2015 yılından beri Master Pano bünyesinde alçak ve orta gerilim pano üretimi alanında hizmet veriyoruz. Yer alınan projelerde tedarikçi değil, çözüm ortağı bakış açısıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Sultanbeyli’de bulunan 1200 m2’lik tesisimizde satış pazarlama, proje yönetimi, proje tasarımı ve yetkin montaj kadrosundan oluşan toplam 30 kişilik uzman ekibimiz ile tüm orta ve alçak gerilim pano ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebiliyoruz.
7400A’e kadar alçak gerilim ana dağıtım, MCC, sıva üstü ve sıva altı tali dağıtım, kompanzasyon ve otomasyon panoları imalatının yanında sahada test & devreye alma, süpervizörlük ve satış sonrası bakım & onarım hizmetleri sağlıyoruz.

IP30’dan IP65’e kadar koruma sınıflarında, Form1’den Form4’e kadar tüm form sınıflarında tasarımlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.