MEBS Teknoloji Elektronik Enerji Tic. San. Ltd. Şti.

MEBS Teknoloji Elektronik Enerji Tic. San. Ltd. Şti.

Ziya Gökalp Caddesi 12/510 Kizilay/ANKARA-TURKIYE
1,063 görüntüleme

Firmamız 2009 yılında Engin KOYUNCU tarafından Ankara/TÜRKİYE’DE faaliyetlerine başlamış olup; Savunma Sanayi, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Arama-Kurtarma, Sivil Savunma, Yangın Sistemleri ve Elektronik Sistemlere ait ürünlerin; Kamu Kuruluşlarımız ile Askeri Kurumlarımıza Yurtiçi ve Yurtdışındaki üreticilerinden tedariklerini gerçekleştirmektedir.

Firmamız Yerli Savunma Sanayi ve Yerli İmalat Sanayimizdeki ürünlerin satışlarını öncelikli olarak yapmayı vizyon olarak üstlenmiştir.

Bu doğrultuda da; günümüze kadar, çoğunlukla yurtdışı firmalardan tedarikleri yapılan ürün ve ürün gruplarını yurtiçi üreticilerin de desteklenerek bu alandaki ürünleri, üretmeleri konusunda oldukça yüksek çaba sarf etmiştir.

Firmamız, Silahlı Kuvvetler, Emniyet Genel Müdürlüğü, Başbakanlık Milli İstihbarat Teşkilatı, Jandarma Genel Komutanlığı, Sivil Savunma Müdürlükleri, AKUT, Askeri Operasyon ve Arama – Kurtarma Birimleri, Sivil Arama-Kurtarma Birimleri gibi kurumlarımızla yeni projelerine devam etmektedir.

Firmamız, uluslar arası üretici ve tedarikçi firmalar ile de ürün araştırma-geliştirme ve arge faaliyetlerinde oldukça ileri seviyede bir diyalog kanalına sahiptir.

Firmamız Amerika Birleşik Devletleri ITI Instrumen Co. Firmasının Türkiye distribütörüdür.

Ayrıca firmamız, Türkiye Üreticilerimiz olan; GİGRA Görüntüleme Sistemleri, Ankara Çelik Arama Kurtarma Sistemleri Ltd. Şti., Elektral Elektromekanik A.Ş., Sonar Grup Elektronik Sistemleri Ltd. Şti. Firmalarının Türkiye ve Güney Amerika temsilcisidir.

Firmamamız kısa süre içerisinde asansör kabinleri ve asansör malzemeleri imalatı işlemlerine de başlayacaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.