+90 212 495 58 58

Tevfik Bey Mh., İlkbahar Sokak 2-12, 34200 Küçükçekmece/İstanbul, TurkeyMegapol Mühendislik, 10 yılı aşkın taahhüt hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren mühendislik firması olarak taahhüt sektöründe uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz; Sağlık Tesisleri, Endüstriyel Tesisler, Ticari Tesisler, Altyapı işleri, Konutlar, Eğitim Tesisleri, Özel Tesisler (Uluslararası Arena, Alışveriş Merkezi, Marina gibi) muhtelif işler yapmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri, dürüst, güvenilir, tecrübeli teknik kadro ile, kaliteli ve teknolojik gelişmeye uygun, emniyetli, estetik, ekonomik ve zamanında hizmet vermektir.
Bu tecrübe ve bilgi birikimi ile 2013 yılında yenilenme sürecine girmiş, kalite ve kurumsallaşma çalışmaları sonucunda şirketi Megapol Mühendislik Ticaret Anonim Şirketi olarak müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalar başlatmıştır.

Bu çalışmaların sonucunda firmamızın iki yeni birimi oluşturulmuştur. Teknik Servis Hizmetler ve Pano Montaj birimleri 2013 yılından itibaren Megapol Mühendislik Ticaret Anonim Şirketi firmasının yeni yapılanmasının ilk sonuçlarıdır.

MegaServ Teknik Hizmetler, işletmelerin teknik ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Taahhüt sektöründeki kalitesini ve birikimini kullanarak siz müşterilerimizin işletme sırasında ki teknik ihtiyaçlarına cevap vermekden gurur duyacaktır.

Megaserv Teknik Hizmetler birimimiz, tecrübeli teknik kadro ile işletmelerinizdeki tüm arızalar, periyodik koruyucu bakımlar, enerji kalite tespitleri, sistem mühendislik etütleri, kompanzasyon kontrolleri, revizyonlar, ilaveler gibi konularda hızlı ve kaliteli 7/24 hizmet verecektir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 495 58 58
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 15 km
AdresTevfik Bey Mh., İlkbahar Sokak 2-12, 34200 Küçükçekmece/İstanbul, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler           
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.