Megapol Mühendislik Ticaret ve Anonim Şirketi

Megapol Mühendislik Ticaret ve Anonim Şirketi

Tevfik Bey Mh., İlkbahar Sokak 2-12, 34200 Küçükçekmece/İstanbul, Turkey

Megapol Mühendislik, 10 yılı aşkın taahhüt hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren mühendislik firması olarak taahhüt sektöründe uzman bir kadroya sahip olan şirketimiz; Sağlık Tesisleri, Endüstriyel Tesisler, Ticari Tesisler, Altyapı işleri, Konutlar, Eğitim Tesisleri, Özel Tesisler (Uluslararası Arena, Alışveriş Merkezi, Marina gibi) muhtelif işler yapmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri, dürüst, güvenilir, tecrübeli teknik kadro ile, kaliteli ve teknolojik gelişmeye uygun, emniyetli, estetik, ekonomik ve zamanında hizmet vermektir.
Bu tecrübe ve bilgi birikimi ile 2013 yılında yenilenme sürecine girmiş, kalite ve kurumsallaşma çalışmaları sonucunda şirketi Megapol Mühendislik Ticaret Anonim Şirketi olarak müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalar başlatmıştır.

Bu çalışmaların sonucunda firmamızın iki yeni birimi oluşturulmuştur. Teknik Servis Hizmetler ve Pano Montaj birimleri 2013 yılından itibaren Megapol Mühendislik Ticaret Anonim Şirketi firmasının yeni yapılanmasının ilk sonuçlarıdır.

MegaServ Teknik Hizmetler, işletmelerin teknik ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Taahhüt sektöründeki kalitesini ve birikimini kullanarak siz müşterilerimizin işletme sırasında ki teknik ihtiyaçlarına cevap vermekden gurur duyacaktır.

Megaserv Teknik Hizmetler birimimiz, tecrübeli teknik kadro ile işletmelerinizdeki tüm arızalar, periyodik koruyucu bakımlar, enerji kalite tespitleri, sistem mühendislik etütleri, kompanzasyon kontrolleri, revizyonlar, ilaveler gibi konularda hızlı ve kaliteli 7/24 hizmet verecektir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.