Multi Mekanik ve Mühendislik

Multi Mekanik ve Mühendislik

Hasanpaşa Mh., Uzunçayır Caddesi, 34720 Kadıköy/İstanbul, Türkiye
1,514 görüntüleme

2004 yılında, ISISAN (BOSCH TERMOTEKNİK) firmasının, yetkili servisliğini yapmak amacı ile BEREKET TEKNİK, bir aile şirketi olarak kurulmuştur.BEREKET TEKNİK soğutma konusunda uzmanlaşmış olup, marka gözetmeksizin tüm soğutma cihazlarının, satışını uygulamasını ve uygulama sonrası, bakım ve servis hizmetleri veren bir şirket haline dönüşmüş olup, soğutma da taahhüt işleri yapmaktadır.

Büyümekte olan inşaat sektörü, ve özellikle kapıda olan Kentsel Dönüşüm, inşaat firmalarını, MEKANİK TESİSAT olarak tek bir firma ile muhatap olma istekleri, bizi yeni bir arayış içerisine itmiştir.

Bereket Teknik gibi, konusunda uzmanlaşmış ve belirli referanslara sahip, ısıtma, havalandırma, yangın, buhar ve sıhhi tesisat alanında faliyet gösteren firmalarla bir araya gelerek, MULTİ MEKANİK VE MÜHENDİSLİK çatısı altında birleşmeye karar verdik.

Kalite Politikamız;

Multi Mekanik ve Mühendislik olarak, KONFOR HERKESİN HAKKI, düşüncesinden hareketle, insanların yaşam tarzlarına ve bütçelerine uygun olarak yaşam alanlarında kendilerini, huzurlu ve mutlu hissettirmek Misyonuyla hareket ediyoruz.

“2023 yılına kadar Türkiye nin en başarılı 10 Mekanik Firmasından biri olmak’’ vizyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mekanik Taahhüt sektöründe Türkiye’de müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata sunma gayretini gösteriyoruz. Kaliteyi hem kullandığımız malzemelerde hem de işçilik hizmetimizle müşterilerimize sunuyor ve bu konudaki çalışmalarımızı sürekli yükseklere taşımaya çalışıyoruz.

Biz kaliteyi bir felsefe olarak kabul ediyor ve çalışmalarımızı bu kapsamda; adil ve dürüst davranma, inançlara ve farklılıklara saygılı olma, işi ehline verme, müşteri odaklı olma, zorluklara meydan okuma, başarmaya değer her şeyin başarılabileceğine inanma, mevcutla yetinmeme, sürekli iyileşmenin ve geliştirmenin peşinde olma, bilimsel yaklaşım sergileme ve teknolojiyi etkin kullanma, faaliyetleri yasal ve etik kurallara uygun yürütme, esnek, durumsal ve hızlı olma, alçak gönüllü ve hoşgörülü olma ile yardımsever lma değerlerimizle bütünleştirerek hareket ediyoruz.

Tüm uygulamalarımızda, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında yönetim değerlerimiz ve yaklaşımımızı; çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve toplumu kapsayacak şekilde yaptığımız işlere yansıtıyoruz.

Vizyonumuz;

Uzman mühendis kadromuzla sunduğumuz çözümleri yaygınlaştırmak, sektöre yön veren ve referans olarak alınan bir güç halinde “2023 yılına kadar Türkiye nin en başarılı 10 Mekanik Firmasından biri olmak’’ vizyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ana Değerlerimiz;

– Koşulsuz müşteri memnuniyeti.
– Sürekli geliştirilen etkin hizmet kalitesi.
– Müşterilerimize beklediklerinden daha kaliteli hizmet sunma prensibi.
– Etik değerlere bağlılık.
– Çalışanlarımızın haklarına ve hizmetlerine saygı.
– Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyulması.
– Etkin ekip çalışması ve takım ruhu.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.