Mupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri

Mupa Pano | Elektrik Pano Sistemleri

Atapark, 1357. Sk. No:3, 06300 İvedik Osb/Keçiören/Ankara, Türkiye

2008 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerinde pano üretimine başlayan ve kısa sürede ürettiği kaliteli panolarla, hem özel sektörde hem de resmi kurumlarda tercih edilen bir firma haline gelen MUPA PANO SİSTEMLERİ Yaklaşık olarak 1500 metrekare kapalı alanı bulunan bir üretim tesisine sahiptir.

Mupa Pano, uzman mühendis kadrosu, proje ve dizayn ekibi ve kalifiyeli montaj ekibi ile alınan pano siparişlerini taahhüt edilen tarihte ve eksiksiz olarak teslim etmektedir.

Mupa Pano, projelere özel panolar üretmektedir. Proje ve taahhüt firmalarının istediği ölçülerde ve özelliklerde panoları üretebilmektedir. Üretimi gerçekleştirilen panolar arasında başta modüler otomasyon panosu olmak üzere; modüler dağıtım panosu, harici tip panolar, kumanda panoları, daire dağıtım panoları ve asansör panoları bulunmaktadır. Üretilen panoların tamamı boyasından, montajına kadar her aşamada üretim tesisimizde gerçekleşmektedir.

Mupa Pano, TSE ve İSO Belgesi şartlarını taşımayan malzemeleri kesinlikle ürünlerinde kullanmamaktadır. Firmamız TSE ve İSO 9001 imalatta yeterlilik belgesine sahiptir.

Mupa Pano, her müşterinin bir referans olduğunu kabul ederek %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir.

Firmamız birçok özel sektör ile kamu kurum ve kuruluşlarının projelerinde pano sistemlerini üstlenmiştir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.