NGrafik Tasarım Reklam Ajansı

NGrafik Tasarım Reklam Ajansı

Fevzi Çakmak, Barış Manço Cd. No:56, 35860 Torbalı/İzmir, Türkiye
285 görüntüleme

NGrafik Tasarım,
Reklam ve tanıtım hizmetleri ile gelişen iletişim teknolojileri üzerine faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Uzun yıllar sektörde kazanılan deneyim ve becerilerin yeniden yapılanması olarak kurulan NGrafik, kurulduğu günden beri teknoloji ve teknolojik yenilikler alanına uygun tasarımlar hazırlamaktadır.

NGrafik, profesyonel ekibiyle marka şehir oluşumlarında bulunan yerel yönetimlerin kültür tanıtım yayınlarını hazırlayan bir ajanstır. Sektöründeki rakiplerinin tedarikçisi olmakla birlikte çözüm ortaklığı sunar.

NGrafik, Çalışmalarını en uygun consept ve en kaliteli hizmetle sunmayı hedeflemektedir. Bizler için yaptığımız her iş özeldir ve yaratıcı ekibimizle birlikte üstlendiğimiz her işimizi titizlikle araştırarak bilgiler edinir ve doğru tasarımlarla birleştiririz.

NGrafik, basılı ve dijital tasarım uygulamalarını profesyonel bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. NGrafik, birlikte çalıştığı kurum ve kuruluşların her türlü grafik tasarım çözümleri, kurumsal kimlik yapılandırmalarını • marka • imaj ve slogan yaratımları • katalog • broşür • föy çalışmaları, web sitesi tasarımı ve yazılımı, interaktif CD çalışmaları gibi ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.