Oba Perde

Oba Perde

Ayrancı Mh., Hoşdere Caddesi 112-118, 06830 Ankara/Ankara, Türkiye
1,493 görüntüleme

1972’den beri İç Mekan perde sistemlerindeki onlarca ürün çeşidi ve teknik-tekstil stor perde kumaş üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Oba Perdesan Perde San. Aş. yaklaşık 300 çalışanı, yıllık 1.5 milyon bitmiş perde ve 3 milyon metre kaplama stor kumaş üretim kapasitesi, Türkiye, Almanya ve Çin’de bulunan üretim tesisleri ile birlikte Türkiye ve dünyanın dört bir yanına ulaşabilen satış ve pazarlama organizasyonu ile hizmet sunmaktadır.

Yüksek teknoloji altyapısı, bilgi birikimi ve 40 senenin üzerindeki tecrübesiyle, Oba Perdesan perde bölümü hem hazır ölçü(ready-made) hem de ölçüye göre(made-to-measure) Dikey Perde, Alüminyum Jaluzi Perde, Stor Perde, Zebra Perde, Katlamalı Perde, Tirajlı Perde, Japon Perde, Screen Perde ve Ahşap Jaluzi Perde ürünlerinin üretimine devam etmektedir.

Akıllı ev sistemlerine uyumlu motorlu perde sistem ve otomasyonları konusunda D’elite markasıyla Oba Perdesan Türkiye’de çeşitli inşaat ve ihale projelerine çözüm getirmektedir.

Oba Perdesan Gebze fabrikasında 2007 yılında ilk yatırımı yapılan teknik tekstil kaplamaları bölümünde 320cm ene kadar saydam, yarı-saydam, black-out, anti-bakteriyel, geç-tutuşur, dijital baskılı stor ve zebra perde kumaşlarının üretimine devam etmektedir.

2009 yılında kurulan Oba Perdesan Şangay fabrikasında ekstrüzyon ve enjeksiyon makineleri ile iç mekan perde sistemleri için PVC Dikey slayt ve plastik bileşen üretimi bulunmaktadır.

İç mekan güneş koruma sistemleri ve diğer sektörlere de hizmet vermesi amacıyla 1200 ton/aylık kapasite 3 adet pres hatlı, 600 ton kapasiteli boyahane tesisi ve 1200 ton kapasiteye sahip eloksal tesisi ile Obal Aluminyum San. Ve Tic. Aş 2012 yılında Zonguldak-Ereğli’de hizmete girmiştir.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.