OkayTrade Co.

Çernivtsi, Çernovtsi Oblastı, Ukrayna

Orman Ürünleri Üretim ve İhracatı ile Ticari Danışmanlık Hizmetleri alanlarında 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Tedarik Yönetimi Satın Alma Acenteliği, Aracılık ve Yatırım Danışmanlığı faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2005 yılında Kiev ’de kuruldu ve 2008 yılından beri Ukrayna için önemli bir gümrük bölgesi olan Chernivtsi şehrinde Orman Ürünleri sektöründe üretim, tedarik ve ihracat faaliyetimize devam ederek Ladin, Köknar, Semereka ağaçlarından; doğramalık, inşaatlık, paletlik tahta ve kereste tedariği, üretimi ve ihracatı yapmaktayız.

Aynı zamanda Meşe, Kayın, Dışbudak, Akçaağaç, Huş Ağaçlarına ait tomruk tedariği ile kereste üretimi ve ihracatlarını gerçekleştirmekteyiz.

2010 yılından beri geleneksel üretim tekniği olan torluk sistemi ile Ukrayna da ocak yakarak mangal kömürü üretim ve ihracatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Ukrayna’dan ham madde ve ürün tedarik etmek isteyen Özel ve Tüzel kişiler için Üretici tespiti, Fiyat Araştırma, Satın alma ve Tedarik yönetim hizmeti konularında servis vermekteyiz.

Ukrayna’ya yatırım yapmak isteyen sermaye sahiplerine Yatırım Danışmanlığı hizmeti vererek Firma kurulumu, Çalışma ve oturum izinleri konularında çözüm üretmekteyiz.


Facebook
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle