+38 0936314999

Çernivtsi, Çernovtsi Oblastı, UkraynaOrman Ürünleri Üretim ve İhracatı ile Ticari Danışmanlık Hizmetleri alanlarında 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Tedarik Yönetimi Satın Alma Acenteliği, Aracılık ve Yatırım Danışmanlığı faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2005 yılında Kiev ’de kuruldu ve 2008 yılından beri Ukrayna için önemli bir gümrük bölgesi olan Chernivtsi şehrinde Orman Ürünleri sektöründe üretim, tedarik ve ihracat faaliyetimize devam ederek Ladin, Köknar, Semereka ağaçlarından; doğramalık, inşaatlık, paletlik tahta ve kereste tedariği, üretimi ve ihracatı yapmaktayız.

Aynı zamanda Meşe, Kayın, Dışbudak, Akçaağaç, Huş Ağaçlarına ait tomruk tedariği ile kereste üretimi ve ihracatlarını gerçekleştirmekteyiz.

2010 yılından beri geleneksel üretim tekniği olan torluk sistemi ile Ukrayna da ocak yakarak mangal kömürü üretim ve ihracatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Ukrayna’dan ham madde ve ürün tedarik etmek isteyen Özel ve Tüzel kişiler için Üretici tespiti, Fiyat Araştırma, Satın alma ve Tedarik yönetim hizmeti konularında servis vermekteyiz.

Ukrayna’ya yatırım yapmak isteyen sermaye sahiplerine Yatırım Danışmanlığı hizmeti vererek Firma kurulumu, Çalışma ve oturum izinleri konularında çözüm üretmekteyiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+38 0936314999
FacebookZiyaret Et
ÜlkeUkraine
Bölge/EyaletChernivetska oblast
Mesafe: 845 km
AdresÇernivtsi, Çernovtsi Oblastı, Ukrayna
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.