Özçağdaş Makina
tren

Özçağdaş Makina

Ziya Gökalp, İPKAS Plastikçiler Sanayi Sitesi no 12, 34490 İkitelli Osb Başakşehir İstanbul
902 görüntüleme

Mükemmellik Özçağdaş’da bir hedef değil, tutkudur. Her zaman en mükemmele ulaşmayı hedefleyen Özçağdaş makina 2003 yılından bu yana ürettiği her makina da kaliteden taviz vermeyen ve müşteri odaklı anlayışı ile üretimden satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda kusursuzluğu ilke edinen bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. 2003 yılın da başlayan Özçağdaş’ın üretim serüveni, bu güne gelindiğinde daha kaliteli ve teknolojik bir üretim yaparak, alanında uzman kadrosuyla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

İnsanların işini kolaylaştıran ve geliştiren shrink ambalaj makinalarını keyifle üretiyoruz. Bu tutku ve heyecan başarımızın en önemli anahtarıdır. Özçağdaş, teknolojinin sunduğu gelişmeleri yakından takip ederek kendi sistemine entegre eder.

Değişim ve gelişim hayatın her anında kaçınılmazdır. Öncelikle kendimizi, çalıştığımız herkesi ve hayatı değiştirmek ve geliştirmek Özçağdaş’ın vizyonunu oluşturmaktadır. Özçağdaş Makina ürünlerini yaklaşık 30 ülkeye ulaştırarak, kısa sürede dünyanın en iyi markaları arasına girmeyi başarmıştır. Her geçen gün yenilikçi ürün seçenekleri ile başarısını arttırarak üretimini devam ettirmektedir.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.