+90 212 325 67 38

KağıthaneFirmamız 2001yılında Gültepe’ de shirink ambalaj makinaları imalatı sektöründe Öz Çağdaş Makina ünvanıyla ticari faaliyetlerine başlamıştır.

4 sene gibi kısa bir süre içerisinde yurtiçi ve yurt dışında (Balkanlar, Doğu Avrupa, Orta Asya, Türki Cumhuriyetler, Rusya) tanınan bir kuruluş haline gelmiştir.

2001 yılından itibaren ÖZÇAĞDAŞ MAKİNA SANAYİ ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Otomatik shirink ambalaj makinaları, otomatik dolum makinaları, otomatik etiketleme makinaları imalatı yapan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemektedir.

Genel Müdür

ÖMER KILIÇ

Misyonumuz
Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Shrink Ambalaj Makinesi, Paketleme Makinesi, Ambalaj Makinesi ve Poşet Ağzı Dikme Makinelerini sorumluluk bilinciyle isteklerine uygun şekilde ve zamanında üretip, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak; çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven oluşturmaktır.
Vizyonumuz
Shrink Ambalaj Makinesi, Paketleme Makinesi, Ambalaj Makinesi ve Poşet Ağzı Dikme Makinelerinin üretim sektöründe lider kuruluş olarak, ismimizi ülkemizin öncü markası haline getirip dünya standartlarına uygun kaliteli ürünleri daha ucuza üretmektir.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 325 67 38
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 7 km
AdresKağıthane
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.