+90 212 3320014

Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Cd. No:20, 34396 Şişli/İstanbul, TürkiyeÖZEL KAĞITÇILIK 1981 yılında Rıfat Özel tarafından Kağıthane de 1200 metre karelik alanda kurulmuştur.

Burada yaklaşık 29 yıldır faaliyet gösteren firmamız hurda kağıt ve atık kağıt sektöründe kendini kanıtlamış firmadır. Hurda kağıtlar ihale yolu ve normal şartlarda alınır.Firmamız hurda kağıtlar için oldukça kullanışla alanlara yönlendirme yaparak büyük bir israfı engellemektedir.Hurda Kağıtlarınız için bizden fiyat alınız.

Hurda Kağıt kağıtçılık pazarında önemli bir yer kaplamaktadır. Hurda kağıtlarınız için bizdne fiyat almadan değerlendirme işlemine başlamamanız sizin karınıza olacaktır. Yılalrdır hurda kağıt sektöründe kat ettiğimzi yol bizi güvenilir kıldı. Hurda Kağıt değerlendirilirse ülke ekonomisine hem katkı sağlanır hemde hurda kağıtlarınızı için ev ekonomisine katkı dağlamış olursunuz. Hurda Kağıt geri dönüşüm fabrikaları gözden çıkarttığınız hurda kağıtları bize kullanılabilir ürünler olarak geri göndermekte.Bu açıdan hurda kağıtları değerlendirmenzi ve tabi hurda kağıt larınız için bizden her durumda fiyat almanız yararınızadır.

Evlerinizde, iş yerlerinizde, sokaklarda toplanılan hurda kağıtlar çöp değildir. Kullandığımız ürünlerin kapları hurda olarak değerlendirebiliriz. Sizlerle birlikte hurda kağıtları toplayarak ev bütçesi ve çevre temizliği kunusunda beraber çelışabiliriz. Hurda kağıt olarak her türlü kağıt olabilir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 3320014
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 11 km
AdresAyazağa Mahallesi, Kemerburgaz Cd. No:20, 34396 Şişli/İstanbul, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.