Özgün Isi Sıhhi Tesisat Ltd. Şti.

Özgün Isi Sıhhi Tesisat Ltd. Şti.

Saadetdere Mah. Abdi İpekçi Cad. Esenyurt - İstanbul
1,246 görüntüleme

Firmamız 1992 yılında mekanik tesisat ve doğalgaz firması olarak Sezai, Tarkan ve Serkan Andaç kardeşler tarafından kurulmuştur.

Kuruluş felsefesini kaliteli hizmet ve müşteri ilişkilerinde süreklilik olarak belirleyen firmamız, yıllık ortalama 1200-1500 bireysel ve kurumsal projeyi uzman makine mühendisleri, sertifikalı yetki belgeli usta kadrosu ile yüksek bir müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmakta olup İstanbul genelinde sektörün öncü firmalarından birisidir.

Kaliteli ve memnuniyet yaratıcı projelerin sonuçlandırılmasın da etkili olan en önemli üç faktör doğru projelendirme, kaliteli eğitimli personel ve imalatlarda kullanılan kaliteli ürünlerdir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı, sektörde kalıcı başarıyı hedefleyen firmamız imalatlarında ısıtma-soğutma, mekanik, yangın tesisatları, havalandırma, pis-temiz su tesisatlarında sektörünün Türkiye ve dünya pazarındaki öncü firmaları arasındadır.

Esenyurt’ta bulunan, ağırlıklı olarak yoğuşmalı kombilerin tanıtım ve satışını yaptığımız showroom ofisimizde, 5 adet gezici hizmet aracı, 43 çalışanımız ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet verme gayreti içindeyiz.

21 yıldır Özgün Isı ailesinin bir parçası gördüğümüz değerli müşteri, satıcı ve personellerimize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

YAPACAĞINIZ PROJELERINIZDE YER ALMAK ISTERIZ.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.