+90 212 4231057

Saadetdere Mah. Abdi İpekçi Cad. Esenyurt - İstanbulFirmamız 1992 yılında mekanik tesisat ve doğalgaz firması olarak Sezai, Tarkan ve Serkan Andaç kardeşler tarafından kurulmuştur.

Kuruluş felsefesini kaliteli hizmet ve müşteri ilişkilerinde süreklilik olarak belirleyen firmamız, yıllık ortalama 1200-1500 bireysel ve kurumsal projeyi uzman makine mühendisleri, sertifikalı yetki belgeli usta kadrosu ile yüksek bir müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmakta olup İstanbul genelinde sektörün öncü firmalarından birisidir.

Kaliteli ve memnuniyet yaratıcı projelerin sonuçlandırılmasın da etkili olan en önemli üç faktör doğru projelendirme, kaliteli eğitimli personel ve imalatlarda kullanılan kaliteli ürünlerdir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı, sektörde kalıcı başarıyı hedefleyen firmamız imalatlarında ısıtma-soğutma, mekanik, yangın tesisatları, havalandırma, pis-temiz su tesisatlarında sektörünün Türkiye ve dünya pazarındaki öncü firmaları arasındadır.

Esenyurt’ta bulunan, ağırlıklı olarak yoğuşmalı kombilerin tanıtım ve satışını yaptığımız showroom ofisimizde, 5 adet gezici hizmet aracı, 43 çalışanımız ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet verme gayreti içindeyiz.

21 yıldır Özgün Isı ailesinin bir parçası gördüğümüz değerli müşteri, satıcı ve personellerimize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

YAPACAĞINIZ PROJELERINIZDE YER ALMAK ISTERIZ.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 4231057
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIstanbul
Mesafe: 24 km
AdresSaadetdere Mah. Abdi İpekçi Cad. Esenyurt - İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler            
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.