+90 332 2336372

Horozluhan Mh., Çakırlı Caddesi No:55, 42000 Konya/Konya, TurkeyÖZİMFA TENTE; Branda, Çadır ve Tente sistemleri imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Ürün yelpazemizin içinde;

Çift açılır kartla tenteler, mafsallı tenteler, mebran yapılar, kışlık kapatma, kış bahçeleri, şeffaf kapatmalar, inşat ve şantiye çadırları, depo çadırları, halı saha çadırları, yarasa çadırları, asma germe tenteler, hangar çadırları, ramazan iftar çadırları, fuar alanı fuar çadırları, kamyon çadırları, tır branda ve tenteleri, araç giydirme tenteleri, gemi ve yat brandaları ile farklı tip ve farklı modeldeki çadır, branda ve tenteler yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 332 2336372
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 459 km
AdresHorozluhan Mh., Çakırlı Caddesi No:55, 42000 Konya/Konya, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler            
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.